HaberlerSamsunspor HaberleriFutbolcuyken adı Samsunspor ile anılmıştı... Antrenör olarak geldi

Futbolcuyken adı Samsunspor ile anılmıştı... Antrenör olarak geldi - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'la adı bir kaç transfer döneminde anılan ve hatta 2013-2014 sezonu öncesi prensip anlaşmasına varılıp sonradan vazgeçilen Mehmet Yıldız, bu kez yardımcı antrenör olarak Kırmızı- Beyazlı camiaya geldi

Futbolcuyken adı Samsunspor ile anılmıştı... Antrenör olarak geldi

 

Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz'un yardımcıları arasında en dikkat çeken isim Mehmet Yıldız. Futbolculuk kariyerinde adı bir kaç transfer döneminde Samsunspor'la anılan hatta 2013-2014 sezonu öncesi prensip anlaşmasına da varılıp ardından vazgeçilen Mehmet Yıldız, bu kez hoca olarak camiaya geldi.

DEĞERLİ BİR EKİBİM VAR

Samsunspor Teknik Direktörİrfan Buz yardımcılarıyla ilgili, "Taner Alpak yardımcılarımdan birisi. Galatasaray'da çalıştı, kendisi eski futbolcudur. Mehmet Yıldız, futbolculuk kariyerini çoğu kimse bilir. Osmanlıspor'da da onunla birlikte çalıştım, futbolcularla diyaloglarda kariyerlerde önemlidir ve Mehmet Yıldız'ın kariyeri de önemli. Sedat Yalçın Almanya'da spor akademisini bitirmiş bir arkadaşımız. Bilimsel açıdan bizlere büyük katkı sağlayacak. Erkan Buz analizlerde bizlere yardımcı olarak. Malatyaspor'da da onunla çalıştım. Kadro mühendisliği açısından bu analizler büyük önem taşıyor. İsmail Aydoğdu kaleci antrenörümüz. En uzun dönem onunla çalıştım. Gençlerbirliği, Malatyaspor ve Osmanlıspor'da birlikte çalıştık. Trabzonludur çok çalışkandır. Her açıdan değerli bir ekibim var" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}