HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da yönetim kara kara düşünüyor

Samsunspor'da yönetim kara kara düşünüyor - Samsunspor Haberleri

Samsunspor yönetimi, geçen sezon başında stadı uzun süreli kiralamak için Ankara'ya çıkarma yapmıştı. Bazı prosedürler nedeniyle bu durum kısa vadede gerçekleşmezken, stadın her anlamda ciddi eksiklerinin bulunması yönetimi kara kara düşündürüyor

Samsunspor'da yönetim kara kara düşünüyor

EKSİKLERİ VAR

Samsunpor, maçlarını Tekkeköy'de bulunan 33 bin 919 kişilik Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda oynuyor. Ancak stadın güvenlik, zemin, tribünler, elektronik cihazlar ve asansörlerde ciddi eksikleri bulunuyor. Bununla birlikte stadın giriş kısmındaki AVM bölümünün de henüz bitirilmemiş olması, can sıkan ayrıntılardan birisi. Tüm bunların ışığında Samsunspor yönetimi stadı uzun süreli kiralamak için geçen sezon Ankara'ya çıkarma yapmıştı.

MASRAFI 200 BİN TL

Bazı prosedürler nedeniyle kısa vadede gerçekleşmeyen bu kiralama işleminin ardından, stat geçen sezon boyunca maç maç kiralandı. Stadın ciddi eksiklerinin bulunması ve aylık giderinin de yüksek olması yönetimi kara kara düşündürüyor. Yönetimin, stadı tamamen bitmeden kiralamak istemediği, büyük ihtimalle bu sezonun da tek maçlık kiralama sistemiyle geçirileceği öğrenildi. Öte yandan stadın aylık yaklaşık 200 bin TL'ye yakın giderinin olduğu öğrenildi.

SIRADAKİ HABER
}