Türk Kızılayı Samsun'da Keskin Güven Tazeledi

Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanlığı görevine Mustafa Keskin güven tazeledi.

Türk Kızılayı Samsun'da Keskin Güven Tazeledi

Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanlığı 2016 yılı Olağan Genel Kurulu, Devlet Su İşleri(DSİ) 7. Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu'nda yapıldı.

Seçime tek liste olarak giren mevcut başkan Mustafa Keskin, delegelerin oyunu alarak tekrar başkan seçildi.

Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, yaptığı açılış konuşmasında, 'Maksadımız, hayırseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturmaktır. Çünkü, hayırda mükafat vardır. İnsanlar Türk Kızılayı'na destek olmakla dünyanın herhangi bir yerinde acı çeken, dara düşen, hayatta kalmak için can bekleyen bir insana yardım eli uzatmış olur, hayır yapar. Samsun'da Türk Kızılayı'nı en iyi şekilde temsil eden, her türlü şahsi imkanlarını Kızılay'ın başarısı için ortaya koyan ve bunları sadece gönüllülük esasına dayanarak gerçekleştiren eski-yeni bütün yönetim kurulu üyelerine kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve çalışanlarımızın desteği, Türk Kızılayı'nın başarısında bugüne kadar büyük etken olmuş, bundan sonra da olmaya devam edecektir. Bu başarılı 14 yıl için hepinize tekrar teşekkür ediyorum' dedi.

Açılış konuşmasının ardından 2013-2015 yılları faaliyet raporları okundu, oylamaya sunuldu. 2016-2018 yılı tahmini bütçeleri oylamaya sunuldu. Dilek ve önerilerin alınmasının ardından şube başkanlığı, yönetim kurulu ve üyelerin seçimi gerçekleşti. Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanlığı Yönetim listesi Mustafa Keskin' başkanlığında yeni yönetim şu isimlerden oluştu:
'Alparslan Güneri, Kamuran Toker, Reşat Ayyıldız, Okan Aktaş, Nihal Tüfenk, Mehmet Sürek, Levent Coşkun, Nevin Dalay, Hatice Yazıcı, Erdem Zorlu.'EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor yeni stadında ilk maçına çıkıyor

1 Samsunspor yeni stadında ilk maçına çıkıyor!

TSHİBUMBU BOMBASI

2 TSHİBUMBU BOMBASI

Samsunda silahlı saldırı

3 Samsun'da silahlı saldırı!

Tüm locaları satabiliriz

4 Tüm locaları satabiliriz

Samsunda korkunç kaza

5 Samsun'da korkunç kaza

Kaderi Özalana bağlı

6 Kaderi Özalan'a bağlı

Giresun maçı eski statta

7 Giresun maçı eski statta

Tesislerde mini zirve

8 Tesislerde mini zirve

Chibuike heyecanlı

9 Chibuike heyecanlı

Yolun karşısına geçmeye çalışırken canından oldu

10 Yolun karşısına geçmeye çalışırken canından oldu


SIRADAKİ HABER