HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da transfer startı İstanbul'da verildi

Samsunspor'da transfer startı İstanbul'da verildi - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da Mustafa Aztopal ve İrfan Buz, İstanbul'da bir araya geldi. Buz, gidecek ve kalacak oyuncular ilgili raporunu sunarken, yönetim ile deneyimli çalıştırıcının transfer listesine son şekli verdiği ve çalışmaların başladığı öğrenildi

Samsunspor'da transfer startı İstanbul'da verildi

Samsunspor'da Teknik Direktör İrfan Buz, yaklaşık 10 gündür geçen sezonun maç kasetlerini izleyerek gidecek ve kalacak oyuncuları belirlemek için çalışıyordu. Deneyimli teknik adam ekibiyle birlikte bir yandan gidecek ve kalacakları belirlerken, diğer yandan da transfer listesine de son şeklini verdi. Buz'un takımdaki mevcut A Takım kadrosu içerisindeki 10-12 oyuncunun gönderilmesine yönelik bir rapor hazırladığı öğrenildi.

RAPORUNU SUNDU

İstanbul'da Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal ve Teknik Direktör İrfan Buz, dün bir araya geldi. İrfan Buz, gidecek ve kalacak oyuncularla ilgili hazırladığı raporu Aztopal'a sundu. Aztopal'ın da raporu yönetimle paylaşmasının ardından gidecek oyuncularla görüşmelere başladı. Aynı toplantıda transfer listesine de son şekli verildi. Kırmızı-Beyazlılarda transfer için düğmeye basılırken, görüşmeleri bizzat Aztopal yönetecek.

Selçuk KAYA

 

SIRADAKİ HABER
}