Haberlerİl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu: 'Kimsenin alacağı kalmaz'

İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu: 'Kimsenin alacağı kalmaz'

İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, 'Kimsenin alacağı kalmaz. Yaşanan görüntü hoş olmadı. Ödemelerle alakalı gerekli talimatı verdim. Hakem komitesi arkadaşlarımız alacakları varsa bodrolarını yapıp bize ulaştırsın' dedi

İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu: 'Kimsenin alacağı kalmaz'

TALİMATI VERDİM

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, önceki gün gazetemizde yer alan 'Para yoksa hakem de yok' özel haberle alakalı açıklamalarda bulundu. Kasapoğlu, "Kimsenin alacağı bizde kalmaz. Arkadaşlarıma talimat verdim. Alacağı olan hakem komiteleri arkadaşlarımız bodrolarını yapıp bize ulaştırsın bizde gerekli incelemelerden sonra mümkün olduğunca paraları ödeyelim. Bu konu ile alakalı ilgili şube müdürü arkadaşlarımıza talimat verdim. Bizde kimsenin mağdur olmamasını ve hakkını zamanında almasını isteriz" dedi.

MAĞDUR ETMEYECEĞİZ

Kasapoğlu ayrıca, "Ocak ayından bu yana 4 Milyon TL'ye yakın borç ödedik ve hala da ödüyoruz. Şu an bizim elimizde bodrosu yapılıp ödenmemiş evrak yok. Hakem arkadaşlarımızın iddia ettiği gibi bir durum söz konusu değil. Eğer varsa ellerinde evrak bizlere ulaştırsınlar ve bizde gerekli hassasiyete gösterelim" dedi. Spor Şube Müdürü Erkan Özcan'da, yapılamayan boks il şampiyonası seçmeleri sonrası sporcuları mağdur etmemek adına kilosunda birinci ve ikinci olan toplamda 33 kişilik sporcu kafilesini Amasya'da yapılacak Türkiye Şampiyonası'na göndereceklerini söyledi.

Salim YILDIZ

 

SIRADAKİ HABER
}