HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da sıcak saatler! 'Dur' ihtarına uymadı...

Samsun'da sıcak saatler! 'Dur' ihtarına uymadı... - Samsun Haberleri

Samsun Çarşamba ilçesinde gece saatlerinde araçla polisten kaçan 2 genç, polis otosuna çarptıktan sonra bir lokantaya girdi

Samsun'da sıcak saatler! 'Dur' ihtarına uymadı...

Olay, gece 02.00 civarında Samsun'un Çarşamba ilçesi Sarıcalı Mahallesi Yunus Emre Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre 01.30 civarında 06 AGM 877 plakalı araçta bulunan K.C.K.(20) ile F.K.(18) bekçilerin dur ihtarına uymadı. Bekçilerin polisten yardım istemesi üzerine ilçede başlayan kovalamaca da polis, araçlarla yola barikat kurdu. F.K.’nın idaresinde olduğu öğrenilen araç, trafik polisi otosuna çarpıp direksiyon hâkimiyetini kaybederek, lokantaya girerek durdu. F.K. araçtan inip kaçarken, K.C.K. polis tarafından yakalandı. Olay yerinden kaçan F.K. ise kısa süre sonra polis ekipleri tarafından yakalandı. Yaşanan olay sonrası iş yerinde maddi hasar meydana geldi. Polis aracı ile iş yerine giren otomobil çekiciler ile kaldırıldı. Olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldı.

CANA GELMESİN

Lokanta sahibi Üçköprü Mahallesi muhtarı Necmettin Bal, “Gençler cahillik yapıp polisten kaçmışlar. O sırada bu korkunç kaza meydana gelmiş. Sesi duyunca aşağıya indim ve bu manzara ile karşılaştım. İyi ki cana gelmedi. Ne polisimiz ne gençler yaralanmadı. Şoktayız ama maddi zararlar karşılanır” dedi.

Ahmet Naci KILAVUZ

SIRADAKİ HABER
}