HaberlerBaşkan Hamit Kılıç'tan Kapıkayafest teşekkürü

Başkan Hamit Kılıç'tan Kapıkayafest teşekkürü

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 24-28 Temmuz tarihleri arasında üçüncüsü gerçekleştirilen Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali ile ilgili açıklamalarda bulunarak, katılım ve katkı sağlayanlara teşekkür etti.

Başkan Hamit Kılıç'tan Kapıkayafest teşekkürü

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bafra’mızın vizyon projelerinden biri olarak değerlendirdiğimiz Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’mizin 3.’sünü başarılı bir şekilde bitirmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Başkan Kılıç, benzerlerinden birçok konuda farklılık gösteren ve çoğu ilklerin yaşanmasına vesile olan festivali, alınlarının akıyla sonuca ulaştırdıklarını ifade etti.

SIFIR ATIK TEMALI İLK FESTİVAL

Başkan Kılıç, “İlçemizin Turizm potansiyeline ciddi katma değer kazandırdığına yürekten inandığımız; Ulusal ve Uluslararası platformda adından söz ettiren Festivalimize, Ülkemizin çeşitli illerinden katılanların yanında, İtalya, Fransa, İngiltere, İran ve İspanya'dan; spor branşlarında ün yapmış isimleri katıldı. Gerek katılımcılar gerekse ziyaretçilerimiz dolu dolu beş gün yaşadılar. Kapıkayafest artık bir marka projedir” dedi. Kapıkayafest’in “Sıfır Atık” temalı ilk doğa festivali olması açısından önem arz ettiğini belirten Kılıç, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın değerli eşleri Emine Erdoğan’ın üzerinde hassasiyetle durduğu bu projeyi festivalimizin ana teması olarak belirledik ve oldukça olumlu sonuçlar aldık. Kapıkayafest’i sadece Bafra Belediyesi özelinde değerlendirmek doğru değil. Biz her çalışmamızda olduğu gibi Kapıkayafest’i de Bafra için Bafralılarla yapıyoruz. Tüm bölge için güçlü bir turizm yatırımı olarak kabul edilmesi gereken festivalimizde, bizlerden katkısını ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

 





SIRADAKİ HABER
}