HaberlerMaçlar İlkadım'da oynanacak

Maçlar İlkadım'da oynanacak

Birçok ulusal müsabakaya ev sahipliği yapan İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu, basketbol da Samsun temsilcilerinin bu sezonda ev sahipliğini yapacak

Maçlar İlkadım'da oynanacak

 

4 TAKIM TEMSİL EDECEK

Birbirinden önemli karşılaşmalara kapılarını açan İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu, yeni sezonda basketbol da Samsun temsilcilerinin iç saha müsabakalarına ev sahipliği yapacak. Müsabakalara ev sahipliği yapmaktan büyük onur duyacaklarını ifade eden İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan, "İlkadım olarak takımlarımıza ev sahipliği yapmaktan büyük onur duyacağız. Hem tesis olarak hem de personelimiz üst düzey organizasyonlara alışkın oldukları için Samsun basketbol takımlarımıza da en güzel şekilde ev sahipliği yapacağız” dedi.

BAŞARILAR DİLEDİ

İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan, Samsun'da basketbol branşında dört takımın mücadele edeceğini ifade etti. Turan, “Geçtiğimiz sezon Amatör Lig’de mücadele eden Türk Telekomspor, bu yıl Bölgesel Amatör Lig'e ilk kez katılacak Atakum Belediyespor, Karadeniz’in Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ndeki tek temsilcisi Canik Belediyespor ve Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele edecek Samsunspor, iç saha maçlarının tamamını İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda oynayacak. Tüm takımlarımıza yeni sezonda başarılar diliyorum" diye konuştu.

 

 

 SIRADAKİ HABER