HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da altyapıya fırsat mesajı

Samsunspor'da altyapıya fırsat mesajı - Samsunspor Haberleri

Samsunspor altyapıdan yetiştirdiği yetenekli kramponları, keşfedilmek üzere A takımın antrenmanlarına davet etmeye başladı. Genel Menajer Mustafa Aztopal, 'Yapmış olduğumuz bu girişimle birlikte geleceğimiz olan altyapıdaki gençlerimize bir mesaj göndermek istedik' dedi

Samsunspor'da altyapıya fırsat mesajı

ESKİ GÜNLERİNE DÖNMEK İSTİYOR

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında önceki gün Erzurum’da ilk antrenmanını gerçekleştiren Samsunspor, U19 takımından iki genç yeteneğini A takımın kampına davet etmişti. Belirlemiş olduğu vizyonda altyapıya büyük önem veren Kırmızı-Beyazlılar, geleceği olarak gördüğü yetenekli kramponları Samsunspor’a kazandırmak için kolları sıvadı. Tanju Çolak, Ertuğrul Sağlam, Serkan Aykut, Celil Sağır gibi birçok ismi Türk futboluna kazandıran Samsunspor, eski günlerine dönerek altyapıdan yetenekli futbolcular yetiştirip hem Samsun futboluna hem de ülke futboluna oyuncu kazandırmayı hedefliyor.

HEDEFİMİZ OYUNCU YETİŞTİRMEK

Yapılan bu girişimle birlikte altyapıdaki tüm oyunculara mesaj gönderdiklerini ifade eden Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, "Altyapı anlamında icraatlar ortaya koymaya başladık. Erzurum’daki ikinci etap kampımıza U19 takımımızda forma giyen Akın Demirtaş ve Özcan Delibaş’ı davet ettik. Biz gençlerimizi Samsunsporumuza ve ülke futboluna bu şekilde kazandıracağız. Yapmış olduğumuz bu girişimle birlikte geleceğimiz olan altyapıdaki gençlerimize bir mesaj göndermek istedik. Onlara, ‘Çok çalışarak yeteneklerinizi geliştirip bu takımın birer parçası olabilirsiniz’ mesajını vermiş olduk. Kulüp olarak bizim asıl hedefimiz altyapıdan futbolcu yetiştirmek" diye konuştu.

Nurullah KIZILDAĞEN ÇOK OKUNANLAR

Konya'da jandarmadan uyuşturucu operasyonu

1 Konya'da jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Menteşe'de Jandarma'dan kenevir operasyonu

2 Menteşe'de Jandarma'dan kenevir operasyonu

Fatih'te sahte alkol operasyonu

3 Fatih'te sahte alkol operasyonu

Otluk alanda yükselen alevler geceyi aydınlattı

4 Otluk alanda yükselen alevler geceyi aydınlattı

Sivas'ta trafik kazası 10 yaralı

5 Sivas'ta trafik kazası 10 yaralı

Siirt'te silahlı saldırı, 1 kişi etkisiz hale getirildi, 1 polis yaralandı

6 Siirt'te silahlı saldırı, 1 kişi etkisiz hale getirildi, 1 polis yaralandı


SIRADAKİ HABER
}