HaberlerSamsunspor Haberleriİrfan Buz: 'Kimsenin şüphesi olmasın'

İrfan Buz: 'Kimsenin şüphesi olmasın' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, rakiplerin Kırmızı-Beyazlı takıma karşı tutumlarını değerlendirdi. Teknik adam Buz, 'Rakip takım bizi ne kadar analiz ederse etsin her şey bizim elimizde. Yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın ' dedi

İrfan Buz: 'Kimsenin şüphesi olmasın'

Yılport Samsunspor'un tecrübeli Teknik Direktörü İrfan Buz, ligde oynanan maçlarda rakip takımların Samsunspor'a karşı tutumlarını değerlendirdi. 'Rakipler Samsunspor'u detaylı analiz ederek sahaya çıkıyor' ifadesini yorumlayan Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, "Rakiplerimiz bizi ne kadar analiz ederse etsin her şey bizim elimizde. Yapılan hataları ayrıntılarıyla ele alıp analiz edeceğiz. Ligde yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

VÜCUT DİLİYLE DE OLSA DESTEK VERMELİLER

BAK Spor Kulübü maçında yapmış olduğu oyuncu değişikliklerini değerlendiren teknik adam İrfan Buz, "Müsabakanın bitimine 20 dakika kala oyuncu değişikliklerini yapmaya başladık. Oyuncu sahada 5 dakika bile görev yapsa verimli işler sergileyerek takıma fayda sağlayabilir. Futbolcu vücut diliyle de olsa takıma destek vermek durumunda. Biz bu hafta maalesef onu yapamadık" ifadelerini kullandı.

Nurullah KIZILDAĞ

SIRADAKİ HABER
}