HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da altyapı tamam sıra A takımda

Samsunspor'da altyapı tamam sıra A takımda - Samsunspor Haberleri

Altyapı tesisinin ardından Samsunspor 'A takım' tesisleşmesi için kolları yeniden sıvadı. Atakum ilçesine yapılması planlanan tesisler için uygun alan aranıyor. Denize ve yerleşime uzak olacak olan tesis projesi için dünyadaki örnekleri inceleniyor.

Samsunspor'da altyapı tamam sıra A takımda

MEMİŞOĞLU İŞ BAŞINDA

Geleceğe yönelik ses getiren projelere imza atacak olan Yılport Samsunspor'da, altyapı tesis hamlesinin ardından A takım için de planlanan proje yeniden hayata geçmeye başladı. Bu hafta içerisinde Samsun Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle bir araya geleceklerini belirten Yılport Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Mimarlar Odası Başkanı İshak Memişoğlu, "Altyapı için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Sırada A takım için Atakum ilçesinde belirlenen yerler var" diye konuştu.

DEV BİR TESİS YAPILACAK

İshak Memişoğlu, "Daha önce Atakum Belediyesi Eski Başkanı İshak Taşçı ile görüşmeler yapılmış ve bazı noktalar belirlenmişti. Şimdi yine Balaç mevkisinde denize 8 kilometre uzaklıkta olacak şekilde 150-200 dönümlük boş arazi arıyoruz. Buraya yine 6-7 futbol sahası ve bir spor salonu yapılması planlanıyor. Dünyada bunun örneklerini inceliyoruz. Yakın zamanda Atakum Belediye Cemil Deveci ile bu konu için bir araya geleceğiz" dedi.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}