HaberlerSamsunspor Haberleriİrfan Buz: 'Bizlere yürekten inanın'

İrfan Buz: 'Bizlere yürekten inanın' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Kırmızı-Beyazlı camiaya seslenerek,' Tüm Samsun ve Samsunsporlular bizlere yürekten inansın. Futbolcularımız her şeyini ortaya koyarak şampiyonluğu bu güzel şehre getirecektir' dedi.

İrfan Buz: 'Bizlere yürekten inanın'

EN ÇOK BU ŞEHİRE YAKIŞIR

Yılport Samsunspor teknik patronu İrfan Buz, Samsunspor camiasına seslendi. Tüm Samsunluların destek ve inancına ihtiyaçlarının olduğunu ifade eden İrfan Buz, "Futbolcularımız her şeyini ortaya koyarak şampiyonluğu bu güzel şehre getirecektir. Tüm Samsun ve Samsunsporlular bizlere yürekten inansın. Bu güzide şehir her şeyin en güzeline layık. Taraftarımızın inanç ve desteği ile çok çalışarak mutlu sona ulaşacağız. Güzel günleri görmek bu şehre çok yakışır" şeklinde konuştu.

STADYUMU BİLEREK GELDİK

Türkiye Spor Yazarları Derneği Samsun Şube Başkanı Avni Demir’in, 'Yeni 19 Mayıs Stadyumu çevresinde bulunan fabrika bacalarından çıkan zehirli gazların maç günlerinde önlenmesi için her hangi bir girişimde bulundunuz mu?' sorusuna İrfan Buz, "Samsunspor'un fiziki şartları bunlar. Biz stadyumu ve çalışma sahalarını bilerek geldik. Samsunspor yönetimi bu konu ile ilgili mücadele veriyordur yada vermiştir" diye konuştu.

Nurullah KIZILDAĞ

SIRADAKİ HABER
}