HaberlerSamsun haberBaşhekimden Resulayn'da yaralanan Samsunlu gaziye ziyaret

Başhekimden Resulayn'da yaralanan Samsunlu gaziye ziyaret - Samsun haber

Samsun Haber | Başhekim Bilgin ve hastane yönetimi, Samsunlu Gazi Uzman Çavuş Bülent Soycan'ı ziyaret edip geçmiş olsun dileklerinde bulunarak evdeki tedavisini de yerinde inceledi.

Başhekimden Resulayn'da yaralanan Samsunlu gaziye ziyaret

TSK’nın Kuzey Suriye’de ki Barış Pınarı Harekâtı sırasında geçen hafta Resulayn’da yaralanarak Gazi olan Uzman Çavuş Bülent Soycan’ı Samsun'un Çarşamba’da ki evinde Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin ve hastane yönetimi ziyaret etti.

Ziyarette, “Değerli Gazimiz Bülent Soycan’a büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” diyen Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin, “Ayrıca hastanemizin Evde Sağlık Hizmetleri Birimi tarafından Gazimizin bakım ve tedavisi planlandı ve aksamadan yapılıyor. Kendisinin bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz” dedi.

Gazinin Türk Bayrağı asılı yatağının başında onunla sohbet eden Başhekim Bilgin, Gazi Soycan’a seramik el yapımı Hakan Kaftan-ı da hediye etti.

Gazi Bülent Soycan’da ziyaretten ve kendisine sahip çıkılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek her kese teşekkür etti.

Ahmet Naci KILAVUZSIRADAKİ HABER
}