HaberlerSamsunspor haberSamsunspor'da 3 isme ceza

Samsunspor'da 3 isme ceza - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor, Hacettepe maçında atılan golden sonra 3 futbolcunun tribünlere karşı yapmış olduğu hareketten dolayı cezalandırıldığını açıkladı.

Samsunspor'da 3 isme ceza

Yılport Samsunspor, Hacettepe maçında atılan golden sonra Yalçın Kılınç, Gökhan Meral ve İlyas Kubilay Yavuz’un tribünlere karşı yapmış olduğu hareket nedeniyle Yönetim Kurulu'nun Disiplin Talimatı’nın gerektirdiği uygulamaları hayata geçirdiğini duyurdu.

Yılport Samsunspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Hacettepe maçında kaydettiğimiz ikinci golden sonra oyuncularımızdan Yalçın Kılınç, Gökhan Meral ve İlyas Kubilay Yavuz’un göstermiş olduğu reaksiyonlar o anın vermiş olduğu duygusal ortamdan kaynaklı olmakla birlikte Yönetim Kurulumuz bu tavırları taraftarımıza karşı yapılmaması gereken hareketler olarak değerlendirmiş olup ilgili oyuncular hakkında Disiplin Talimatı’nın gerektirdiği uygulamaları hayata geçirmiştir. Oyuncu kardeşlerimiz de yine aynı akşam verdikleri mesajı yinelemiş, üzgün olduklarını belirtmiş ve vefakar taraftarımızla olan bütünleşmenin bizi hedefe götürecek en büyük güç olacağına inançlarını dile getirmişlerdir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.'' ifadeleri kullanıldı. 

 SIRADAKİ HABER
}