Göksel: 'Hedeflerine Ulaşamayacaklar'

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Ankara-Kızılay'daki bombalı terör saldırısını kınayarak, 'Şiddetin hedefi, geleceğimiz, birlik ve beraberliğimiz, kardeşliğimiz ve Türkiye'nin istikrarıdır. Ancak şer odakları, bu hedeflerine asla ulaşamayacaklardır' dedi.

Göksel: 'Hedeflerine Ulaşamayacaklar'

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 13 Mart 2016 Pazar Günü akşam saatlerinde Ankara-Kızılay'da düzenlenen bombalı terör saldırısına ilişkin açıklamalarda bulundu.

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel, 'Birliğimizi ve bütünlüğümüzü bozmaya yönelik menfur saldırıyı şiddetle kınıyor; saldırı sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun' diye konuştu.

'BİR OLMALIYIZ, DİRİ OLMALIYIZ'
Terör örgütlerinin saldırıları karşısında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Göksel, 'Geleceğimizi, halkımızı, inancımızı ve ülkemizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan zor günlerden geçiyoruz. Önceki gün Ankara'da terör örgütü ya da örgütleri tarafından, Ankara-Kızılay'da menfur bir saldırı gerçekleştirilmiştir. Masum insanlara yönelik yapılan bu hain saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Ancak bilinmelidir ki, milletimiz, terör örgütleri ve şer odaklarının umduğu hedeflere ulaşmasına asla izin vermeyecektir. Bizim siyasetimiz de çabamız da bu yöndedir. Kim olursa olsun, Türkiye'nin teröre karşı kararlı, dik ve dirayetli duruşunun karşısında duramayacaktır. Terörizm, terör örgütleri ve teröristlerle olan kararlı mücadelemiz, bunların kökü kazınıncaya kadar sürecektir. Devletimiz, gerekli imkânlarını ve gücünü, terör örgütleri ve teröristlerle mücadele için kullanmaya devam edecektir. Bu kararlılığımız da sürmeye devam edecek. Bilinmelidir ki, kardeşliğimizi ve bütünlüğümüzü hedef alan bu menfur saldırılarda birlik ve beraberliğimizi, dayanışma ruhumuzu diri tutmalıyız. Hiçbir terör saldırısının ya da teröristin huzurumuzu bozmasına izin vermeyeceğiz. Terör örgütleri ve şer odakları; ülkemizin güvenliği için mücadele veren askerimizle, polisimizle yaptığı mücadeleyi kaybettikçe masum halkı hedef almaktadır. Bu hain saldırılar karşısında milletimiz daha çok kenetlenmeli ve sonuna kadar dirayetli olmalıdır. Milletimizin başı sağ olsun' ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil koyun sürüsüne daldı

1 Otomobil koyun sürüsüne daldı

Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

2 Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

3 Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

4 Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

Çöp konteynerinde başlayan yangın otomobili kullanılmaz hale getirdi

5 Çöp konteynerinde başlayan yangın otomobili kullanılmaz hale getirdi

Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü

6 Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü

Düğün konvoyunda zincirleme trafik kazası: 22 yaralı

7 Düğün konvoyunda zincirleme trafik kazası: 22 yaralı

Doğalgaz patlaması sonucu çıkan yangında 7 ev kullanılamaz hale geldi

8 Doğalgaz patlaması sonucu çıkan yangında 7 ev kullanılamaz hale geldi

Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nin kantininde yangın

9 Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nin kantininde yangın

Denize düşen talihsiz adam yaşamını yitirdi

10 Denize düşen talihsiz adam yaşamını yitirdi


SIRADAKİ HABER