Hiçbir zaman istediklerini alamayacaklar

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Ülkemizin huzuru, bütünlüğü, dirliği için birlik ve beraberlik şart' dedi.  

Hiçbir zaman istediklerini alamayacaklar

Hemşeri dernekleri ziyaretlerine devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Asarcık Armutlu Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde İlkadım'da ikamet eden Asarcıklı vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği buluşma toplantısına İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un yanı sıra AK Parti Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş, Asarcık Armutlu Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yılmaz Akkuş, Asarcık Dernek Başkanı Bayram Çevrim katıldı.

Son günlerde ülkenin huzurunu bozmak isteyen dış güçlere karşı birlik, beraberlik ve kardeşlik ile cevap verilmesi gerektiğinin altını çizen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, birlik olarak kardeşliğin tüm dünyaya gösterilmesi gerektiğini vurguladı.

“EMELLERİNE ULAŞAMAYACAKLAR”

Türkiye'nin özenilen bir ülke olmasının ardından dış güçler tarafından huzurun birliğin beraberliğin bozulması için nifak tohumları atıldığını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Hemşehri derneklerimize gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimize Asarcık Armutlu Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nden devam ediyoruz. Görüyorum ki halkımız toplantıya yoğun bir ilgi göstermiş. Asarcıklısı, Kavaklısı, Havzalısı hepsi bir arada yan yana. Ülkemizin ihtiyacı olan tam da budur. Türk’ü, Kürt’ü, Laz’ı, Çerkez’i, Gürcü’sü hep birlikte olarak ülkemizin huzurunu bozmak isteyen dış güçlere kardeşliğimiz ile cevap vermeliyiz. Türk milleti büyük badireler atlattı. Bu badireler her zaman ülkemizin yükseliş dönemlerinde karşımıza çıktı. Türkiye ne zaman dünya çağında konuşulan, gıpta ile bakılan özenen ülke olsa hemen bu yükselişi engellemek için dış güçler devreye giriyor. Huzurumuzu kaçırarak birliğimizi bozmaya çalışarak ülkemizin yükselişini engellemeye çalışan bu dış güçler hiç bir zaman istediklerini alamayacaklar. Bizler her zaman yaptığımız gibi birlik beraberlik içinde dimdik sımsıkı olursak hiç bir güç bizleri yıkmaya cesaret edemeyecektir. Geçmiş tarihimize baktığımızda dedelerimiz nenelerimiz her daim bir arada olmuş, her zaman zorluklara beraber göğüs germiştir. Bizler de yine tarihimizi örnek alarak hareket etmeli, ülkemizin bütünlüğünü korumak için canla başla çalışmalıyız" diye konuştu.

GİRGİN'DEN BAŞKAN TOK'A VEDA ZİYARETİ

Öte yandan, Milli Eğitim Bakanlığı Müşavirliği’ne atanan Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u makamında ziyaret etti. Girgin, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'a veda ziyaretinde bulundu. Girgin'i makamında ağırlayan Başkan Tok Girgin'e yeni görevinde başarılar dileyerek birlikte yapılan başarılı işler için kendisine teşekkür etti.

Girgin ise görev süresi içerisinde Samsun’da bulunmaktan ve Samsun'a hizmet etmekten dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, çalışmalarında destek olan herkese teşekkürlerini sundu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da kritik görüşme! İstifa kararı çıkabilir

1 Samsunspor'da kritik görüşme! İstifa kararı çıkabilir

Fındık fiyatları 8,50 TL'ye yükseldi

2 Fındık fiyatları 8,50 TL'ye yükseldi

Fındıkta 400 milyon dolar kayıp var

3 Fındıkta 400 milyon dolar kayıp var

Alpay Özalan istifa etti!

4 Alpay Özalan istifa etti!

Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı

5 Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı

Samsunspor kadar gol attı

6 Samsunspor kadar gol attı

Fındık fiyatlarında oynanan oyunlar ayyuka çıktı

7 Fındık fiyatlarında oynanan oyunlar ayyuka çıktı

Samsun'da Ulugazi TOKİ'ye müjde

8 Samsun'da Ulugazi TOKİ'ye müjde

Özkan son yolculuğuna uğurlandı

9 Özkan son yolculuğuna uğurlandı

Samsunspor yönetimi, Alpay Özalan'ın basın yasağını kaldırdı!

10 Samsunspor yönetimi, Alpay Özalan'ın basın yasağını kaldırdı!


SIRADAKİ HABER