HaberlerHavza belediye Başkanı İkiz: 'Havza için çok değerli'

Havza belediye Başkanı İkiz: 'Havza için çok değerli'

Havza'ya yapılması planlanan Uygulama Oteli ve Turizm Lisesi kampusu için Ankara'da temaslarda bulunan Belediye Başkanı Murat İkiz, 'Termal turizmin merkezi olan ilçemiz için bu okulun yapılması büyük önem taşıyor' dedi

Havza belediye Başkanı İkiz: 'Havza için çok değerli'

Havza Şehit Recep Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yapılacak uygulama oteli, okul binası, pansiyon ve spor salonundan oluşan kampusun inşası ve 2018 yatırım planına alınması amacıyla Belediye Başkanı Murat İkiz ve beraberindeki heyet, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile Strateji Geliştirme Başkanlığı'nı ziyaret etti.

BİR AN ÖNCE YAPILMALI

Ziyaretlerde Belediye Başkanı Murat İkiz, yapılması planlanan Uygulama Oteli ve Turizm Lisesi kampusunun Havza için önem arz ettiğini belirterek, "İlçemiz termal turizm merkezi bir ilçe ve bu konuda elimizden geleni yapıyoruz. İlçemizde turizm alanında yetişmiş ara eleman ihtiyacını karşılamak adına bu okul çok önemli. Okulumuzun eğitim kalitesini arttırmak ve ilçemize değer katmak için Uygulama Oteli ve Turizm Lisesi kampusunun bir an önce yapılmasını istiyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}