Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Artvinliler'den Samsunspor'a  tam destek

Samsun'da yaşayan Artvinlilerden oluşan Bizim Artvin Derneği, Samsunspor'a destek için başlatılan kısa mesaj kampanyasına tam destek vererek, 'Nereli olursak olalım, Samsun'da yaşıyor ve bu şehirde ekmeğimizi kazanıyorsak bu şehrin takımına, değerlerine sahip çıkmak zorundayız' dedi.

Artvinliler'den Samsunspor'a  tam destek

Samsunspor Kulübüne destek amacıyla başlatılan kısa mesaj ile destek kampanyasına Samsun’da yaşayan Artvinlilerin aynı çatı altında toplandığı Bizim Artvin Derneğinden tam destek geldi.

Samsunspor’un şehrin önemli bir değeri olduğunu ve bu değere Samsun’da yaşayan herkesin sahip çıkmak zorunda olduğunu kaydeden Bizim Artvin Derneği Başkanı Levent Ertürk, “Bizler Samsun’da yaşayan Artvinliler olarak, yaşadığımız şehrin takımına destek olmak noktasında kendimizi sorumlu hissediyoruz. Artvinliyiz ancak bu şehirde yaşıyor, bu şehrin ekmeğini yiyor, çocuklarımıza bu şehirde bir gelecek hazırlıyoruz. Hal böyle olunca en büyük sorumluluklarımızdan birisi de Samsun’un değerlerine sahip çıkmak oluyor. Samsunspor Kulübünün maddi olarak zor bir süreçten geçtiği ve güç toplamak için desteğe ihtiyaç duyduğu bugünlerde elimizden geldiğince destek olmak istiyoruz. Bu anlamda başlatılan kısa mesaj kampanyasını derneğimize üye olan yüzlerce Artvinli hemşerimizle paylaştık. Üyelerimiz de bizimle aynı fikirde olduğu için kampanyaya destek vermeye başladık. Bizim Artvin Derneği olarak Samsunsporumuz için farklı destek çalışmaları için de hazırlık içerisindeyiz” diye konuştu.

Samsun’da yaşayan ama aslen farklı memleketlerden olan yoğun bir nüfus olduğuna dikkat çeken Başkan Ertürk, “Samsun bugün gelişen ve değişen yüzüyle başta Karadeniz Bölgesi şehirleri olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinden vatandaşın yaşamak için tercihi oluyor. Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Sinop, Amasya ya da başka bir şehrimizden Samsun’a gelmiş, burada yaşıyor olabiliriz. Nereli olursak olalım, Samsun’da yaşıyor ve bu şehirde ekmeğimizi kazanıyorsak bu şehrin takımına, değerlerine sahip çıkmak zorundayız. Tüm hemşeri derneklerini bu konuda duyarlı olmaya ve destek kampanyasına katılmaya davet ediyorum” dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

1 Samsun Haber: Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

2 TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

Özköylü Samsuna çağrıldı

3 Özköylü Samsun'a çağrıldı

Kritik toplantı İPTAL

4 Kritik toplantı İPTAL

Yürek burkan yaşam mücadelesi

5 Yürek burkan yaşam mücadelesi

Kavşakta otomobille çarpışan cip takla attı 1 ölü, 2 yaralı

6 Kavşakta otomobille çarpışan cip takla attı: 1 ölü, 2 yaralı

 Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

7 Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

Nasıl bir nefis bu

8 Nasıl bir nefis bu?..

İzmirde ilk teravih namazı kılındı

9 İzmir'de ilk teravih namazı kılındı

Bartın Üniversitesi 9uncu mezunlarını verdi

10 Bartın Üniversitesi 9'uncu mezunlarını verdi


SIRADAKİ HABER