Pes etmek yok

Ligin bitimine 8 maç kaldığını ve morallerini bozmadan yola devma etmek zorunda olduklarını vurgulayan Engin Korukır, 'Pes etmek yok. Sonuna kadar mücadelemizi yapacağız. Elazığspor'u yenip iddiamızı devam ettirmek istiyoruz ' dedi

Pes etmek yok

Ligin bitimine 8 maç kaldığını ve morallerini bozmadan yola devma etmek zorunda olduklarını vurgulayan Engin Korukır, "Pes etmek yok. Sonuna kadar mücadelemizi yapacağız. Elazığspor'u yenip iddiamızı devam ettirmek istiyoruz " dedi

SONUNA KADAR MÜCADELE
Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır, Kardemir Karabükspor maçına üç puan hedefiyle çıktıklarını fakat bunu başaramadıklarını ifade etti. Karabükspor yenilgisinin yanı sıra Vartaş Elazığspor ile oynayacakları karşılaşmaları ve Play-Off şannslarını değerlendiren tecrübeli teknik adam, sonuna kadar mücadelelerine devam edeceklerini belirtti.

BASİT GOL YEDİK
Karabük deplasmanından üç puanla dönmeyi hedeflediklerini vurgulayan Engin Korukır, şunları söyledi: "Samsun'a mutlu dönmek istiyorduk. Tüm planlarımızı buna göre yaptık. İlk yarıda rakip ceza sahasında fazla çoğalamamanın sıkıntısını yaşadık. Basit bir gol yedik. İkinci yarıda risk alarak gol aradık. Ancak bu çabamız puanla dönmemize yetmedi. "

O POZİSYON FAUL DEĞİLDİ
"Maçın hemen ardından pozisyonlarla ilgili açıklamlarda bulundum. Karşılaşmanın hakemi hakkında da sözlerim oldu. Ancak pozisyonu tekrar izlediğimde golden önce Oğuzhan'ın yaptığı hareket faul değildi. Hakemin burada hatalı bir karar verdiğini düşünüyorum. Faulle alakası yoktu. Fakat bizimde öyle basit bir gol yemememiz gerekiyordu. "

ELAZIĞ MAÇINI KAZANMALIYIZ
"Ligin bitimine 8 maç kaldı. Şimdi moralimizi bozmadan yolumuza devam edeceğiz. Pes etmek yok. Sonuna kadar mücadelemizi yapacağız.

Vartaş Elazığspor ile oynayacağımız maçı kazanıp iddiamızı devam ettirmek hedefindeyiz. Lige verilen arayı iyi değerlendireceğiz. Elazığspor maçına iyi hazırlanıp yeniden çıkışa geçmek istiyoruz."

Muhammet ÇAVUŞOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

1 19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

2 Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

Dörtyolda trafik kazası 4 yaralı

3 Dörtyol'da trafik kazası: 4 yaralı

Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

4 Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

Çeşmede göçmenleri taşıyan bot battı 6 ölü

5 Çeşme'de göçmenleri taşıyan bot battı: 6 ölü

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Son 100 yılda Dünyadaki deniz suyu

6 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: 'Son 100 yılda Dünyadaki deniz suyu

Duvarı yıkılan Pangaltı Ermeni Mezarlığında çalışmalar gece de devam ediyor

7 Duvarı yıkılan Pangaltı Ermeni Mezarlığı'nda çalışmalar gece de devam ediyor


SIRADAKİ HABER