HaberlerYatırımlara hız kesmeden devam edeceğiz

Yatırımlara hız kesmeden devam edeceğiz

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, mahalle muhtarları ile istişare toplantısında bir araya geldi. Sarıcaoğlu, Kavak'ın bu zamana kadar görmediği yatırımların yapıldığına vurgu yaparak, 'Bundan sonra da üstüne koya koya devam edeceğiz' dedi.

Yatırımlara hız kesmeden devam edeceğiz

Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, belediye meclis salonunda düzenlenen toplantı sonrasında muhtarlara ilçede yapılan çalışmaları gezdirip çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Sarıcaoğlu yaptığı açıklamada, "Kavak'ı Kavaklılar ve muhtarlarla birlikte istişare toplantıları yaparak yönetiyoruz. Bu ilçeye iyi ya da kötü ne yapılıyorsa bundan ilk önce sizlerin haberleri olmalı. Kavak bu zamana kadar görmediği yatırımı aldı. Bu yatırımların çok daha fazlasını üstüne koya koya planlar yaparak çoğaltıyoruz. Amacımız ileride çocuklarımızın, torunlarımızın arkamızdan Allah onlardan razı olsun demelerini sağlamak" dedi.

SİYASİ AYRIM SÖZ KONUSU DAHİ OLAMAZ
Sarıcaoğlu, "Muhtarlarımız arasında hiçbir siyasi ayrım söz konusu dahi olamaz. Bütün mahallelerimize eşit şekilde davranmak zorundayız. Eğer bu yaklaşımı sergilemezsek bu görevi hakkıyla yapmamış oluruz ve Allah'ın huzurunda hesabını veremeyiz. Tüm muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın gönlü rahat olsun siyasi ya da yakınlık ve uzaklık olarak hiçbir mahallemiz ayrı tutulmayacak merkez mahallemize ne hizmet gittiyse ilçemize en uzak mahallere de aynı hizmet gidecek" ifadelerini kullandı.

Belediye meclis salonunda düzenlenen sunumun ardından Kavak'ta yapılan ve yapımı devam eden çalışmalar muhtarlara gezdirildi. Muhtarların yapılan çalışmalardan memnun oldukları gözlemlenirken Başkan Sarıcaoğlu'na Kavak için vermiş olduğu mücadelelerden dolayı teşekkür ettiler.

SIRADAKİ HABER
}