Ölüm kalım maçımız

Samsunspor'da hedef, ligin sonunda play-off potasına girerek Süper Lig'e çıkmak. Hasan Kılıç Vartaş Elazığspor maçı için 'Ölüm kalım maçımız' ifadesini kullandı.

Ölüm kalım maçımız

Samsunspor, Pazar günü saat 16.00'da Avni Aker Stadı'nda dostluk maçında karşılaşacağı Trabzonspor maçı hazırlıklarına Nuri Asan Tesisleri’nde ara vermeden devam etti.

Ligdeki son 8 maçı iyi değerlendirmek istediklerini söyleyen kırmızı beyazlı ekibin başarılı kalecisi Furkan Köse, "Önümüzde Trabzonspor maçı var. O maçın ardından lige dönerek Vartaş Elazığspor ile karşılaşacağız. Zor maçlar. İnşallah bizim için iyi geçer. Ligde son 8 maçımız kaldı. Bu maçları iyi değerlendirip, play off potasında kalmak istiyoruz" dedi.

Ligde oynayacakları Vartaş Elazığspor maçını kritik bir karşılaşma olarak değerlendiren Samsunspor’un genç oyuncularından Hasan Kılıç, "Trabzonspor’la dostluk maçı yapacağız. Bu maçı iyi değerlendirip eksikliklerimizi gidermek istiyoruz. Bu maçın ardından ligde Elazığspor’la karşılaşacağız. Bu bizim için ölüm kalım maçı olacak. Bu maçtan galip gelip play off potasında kalarak yolumuza devam etmek istiyoruz" diye konuştu.

Vartaş Elazığspor maçına iyi hazırlanıp diğer maçlara bakmayı düşündüklerini söyleyen tecrübeli futbolcu Murat Gürbüzerol, "Bu hafta milli maç arası. Biz de bu arayı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Çok tempolu antrenmanlarla iyi çalışıyoruz. Pazar günü Trabzon’da Trabzonspor’la karşılaşacağız. Bu haftayı böyle geçirip ligdeki Elazığspor karşılaşmasına iyi şekilde hazırlanıp önümüzdeki maçlara bakmayı düşünüyoruz" diye konuştu.

Samsunspor bugün gerçekleştirdiği tek antrenman sonrasında yarın karayoluyla öğle saatlerinde Trabzon'a hareket ederek maç saatini bekleyecek.EN ÇOK OKUNANLAR

Fındıkta kavga büyüyor! Fındık fiyatları ne kadar Güncel fındık fiyatları

1 Fındıkta kavga büyüyor! Fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları

Bu kanser türüne dünyada ikinci kez Samsun'da rastlandı

2 Bu kanser türüne dünyada ikinci kez Samsun'da rastlandı

Samsun'da evde fuhuş iddiasına gözaltı

3 Samsun'da evde fuhuş iddiasına gözaltı

Samsunspor Başkanı Tutu: 'Eşim bile istifamı istedi'

4 Samsunspor Başkanı Tutu: 'Eşim bile istifamı istedi'

İlkadım Belediyesi düğmeye bastı! Melanet Apartmanı'na önlem

5 İlkadım Belediyesi düğmeye bastı! Melanet Apartmanı'na önlem

Samsun'da kanlı kavga: 3 yaralı, 5 gözaltı

6 Samsun'da kanlı kavga: 3 yaralı, 5 gözaltı

Samsunspor-Ankara Demirspor maçı bilet fiyatları belli oldu

7 Samsunspor-Ankara Demirspor maçı bilet fiyatları belli oldu

Fındık fiyatlarından hırsızlar bile memnun değil

8 Fındık fiyatlarından hırsızlar bile memnun değil

Samsun'da otobüste elle taciz iddiasına gözaltı

9 Samsun'da otobüste elle taciz iddiasına gözaltı

Hepsi bir senaryonun gereği

10 Hepsi bir senaryonun gereği...


SIRADAKİ HABER