En özel şampiyonlar

Özel Sporcular Türkiye Basketbol Şampiyonası'nda Samsun Zafer İş Okulu Spor Kulübü birinci oldu. Samsun ekibine kupasını Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın verirken, sporcuların mutluluğu görülmeye değerdi

En özel şampiyonlar

Özel Sporcular Türkiye Basketbol Şampiyonası'nda Samsun Zafer İş Okulu Spor Kulübü birinci oldu. Samsun ekibine kupasını Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın verirken, sporcuların mutluluğu görülmeye değerdi

KUPAYI AYDIN VERDİ
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TOSSFED) tarafından İzmir'de düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Basketbol Şampiyonası son buldu. Elemelerle birlikte 54 kulübün katıldığı turnuvaya Karadeniz şampiyonu olarak katılan Samsun Zafer İş Okulu Spor Kulübü, tüm rakiplerini geride bıraktı.

Finalde Silivri Özel Sporcular Spor Kulübü ile karşılaşan Samsun ekibi maçı 54-41 kazanarak şampiyon oldu. Samsun ekibine kupasını Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın takdim etti.

AMAÇ TOPLUMA KAZANDIRMAK
Şampiyonayı değerlendiren Zafer İş Okulu Spor Kulübü Başkanı ve Özel Sporcular İl Temsilcisi Resul Aygün, "Öncelikle sporcularımızı bu günlere getiren antrenörlerimiz Nazım Dik ve Mehmet Aşkın Katırcıoğlu'na teşekkür ediyorum. Bizim önceliğimiz bu özel çocuklarımızı topluma kazandırmak. Okulumuzda da onlara bu yönde eğitim veriyoruz. Onları en çok mutlu eden konu ise spor. Spor yaparak daha çabuk kaynaşıyorlar. Kazandığımız kupadan çok onların mutluluğu bizler için daha çok önemli" dedi. 

BAŞKANDAN YAKIN İLGİ...
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, kupa töreninde Samsunlu sporcularla yakından ilgilendi. Bu sırada renkli görüntüler de oluştu.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

1 Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

Samsun'da aciller doldu taştı

2 Samsun'da aciller doldu taştı

Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

3 Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

Akın ailesinin acı günü

4 Akın ailesinin acı günü

Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

5 Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

6 Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

12. Adam görevde

7 12. Adam görevde

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Kaderimizi belirleyeceğiz'

8 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Kaderimizi belirleyeceğiz'

Hakem böyle istedi

9 Hakem böyle istedi

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Kazanmak istiyoruz'

10 Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Kazanmak istiyoruz'


SIRADAKİ HABER