HaberlerKars HaberleriBakan Arslan, polislerin bayramı kutladı

Bakan Arslan, polislerin bayramı kutladı - Kars Haberleri

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kars İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polislerin bayramını kutladı.

Bakan Arslan, polislerin bayramı kutladı

Arslan, son kararname ile Kars'a İl Emniyet Müdürü olarak atanan Ümit Bitirik'i, Vali Rahmi Doğan ile birlikte ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Emniyet Şeref Defteri'ni imzaladı. Emniyet Müdürü Bitirik, Bakan Arslan'a 'Hoş geldiniz Sayın Bakanım' diyerek makamına davet etti.
Görevlerin kişi ile kayin olmadığını ifade eden Bakan Ahmet Arslan, 'Bir önceki Emniyet Müdürümüz Faruk bey, Kars için bölge için yaptığı hizmetlere teşekkür ederken, yeni müdürümüze de hayırlı uğurlu olsun diliyoruz. Eminiz ki daha önce yaptığınız hizmetler gibi Kars'a da çok güzel hizmetler yapacaksınız. Günün sonunda da inşallah Karslı da biz de sizleri bu yaptığınız hizmetlerle hem yad edeceğiz, hem teşekkür edeceğiz ve alacağınız yeni görevlerde de başarılar dileyeceğiz, ona hiç şüphe yok. Bu vesile ile tekrar hayırlı uğurlu olsun' dedi.
Arslan, 'Bugün bayram malumunuz. Sizin nezdiniz de Kars'ta, ilçelerinde görev yapan bütün emniyet mensubu arkadaşlarımızın bayramını kutluyoruz, tebrik ediyoruz, teşekkür ediyoruz, başarı diliyoruz. Bunu sadece Kars ile sınırlı tutarsak bir eksiklik olur, ülkemizin her yerinde ister güvenlik güçlerimizin ister silahlı kuvvetlerimizin ister güvenlik korucularımız ülkenin istikbali ve istiklali için olağanüstü bir mücadele veriyorlar. İçerde huzurumuz, barışımız, kardeşliğimiz, birliğimiz, beraberliğimiz için can si parene bir görev yapıyorlar. Aynı görev anlayışını eğer bir tehlike sınırlarımız dışından geliyorsa bataklığı orada kurutmak adına aynı görev anlayışıyla orada da bir mücadele veriyorlar. Yine ülke uğruna şehit olmayı göze alarak bir mücadele yapıyorlar, o yüzden onlara da kolaylıklar diliyoruz, teşekkürler ediyoruz. Sizin nezdiniz de bütün arkadaşların tekrar bayramını kutluyorum' diye konuştu.

Bakan Arslan, polislerin bayramı kutladı

SIRADAKİ HABER
}