Kocaeli haber: Başkan Köşker, semt polikliniğinde incelemelerde bulundu

Kocaeli haber: Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Ulus Mahallesi'nde inşaatı devam eden semt polikliniğinde incelemelerde bulundu.

Başkan Köşker, semt polikliniğinde incelemelerde bulundu

Yılsonunda bitmesi hedeflenen Ulus Semt Polikliniği inşaatını gezen Başkan Köşker devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ulus Semt Polikliniğinin yılsonunda bitmesini hedeflediklerini ifade eden Başkan Köşker, 'Çalışmalar planlanan programa uygun olarak gayet güzel ilerliyor. Mahalle ve bölge sakinleri de sabırsızlıkla semt polikliniğinin bir an önce hizmete girmesini bekliyor. Umut ediyoruz ki Ulus Semt Polikliniği'nin inşaatı yılsonunda tamamen bitecek. Bizler de Sağlık Bakanlığı ile yaptığımız protokole göre devrini yapacağız. İnşaatı devam semt polikliniğinin bir bölümünde ruh ve sinir hastalıkları uzmanlık alanında da vatandaşlarımıza hizmet verilecek. Kötü alışkanlıkların bertaraf edilmesi ve gençlerin sağlıklarına kavuşmaları noktasında bu oldukça önemli ve Kocaeli'de bir ilk olmuş olacak. Gebze Belediyesi olarak yeri biz tahsis ettik, binanın inşaatını da yine Gebze Belediyesi olarak biz yapıyoruz. İnşallah bittiği zaman mahallemize güzel bir polikliniğine kavuşturmuş olacağız. Bu hizmetleri yapabilmemizde başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Sayın Başbakanımıza, bakanlarımıza ve milletvekillerimize teşekkür ediyorum' ifadelerini kullandı.
Başkan Köşker'e incelemeleri sırasında Gebze belediye meclis üyeleri Musa Çınar, Sezer Ünlütürk, Ulus Mahalle Muhtarı Hüseyin Akın eşlik etti.

Başkan Köşker, semt polikliniğinde incelemelerde bulunduEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ambulans otomobil ile çarpıştı: 1 yaralı

1 Samsun'da ambulans otomobil ile çarpıştı: 1 yaralı

Bursa'da 30 ayrı suçtan aranan sabıkalı hırsız 2 polis memurunu pompalı ile yara

2 Bursa'da 30 ayrı suçtan aranan sabıkalı hırsız 2 polis memurunu pompalı ile yara

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanının istifa ettiği iddiası sosyal medyayı sa

3 Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanının istifa ettiği iddiası sosyal medyayı sa

TESKİ, Hayrabolu Kaymakamını ağırladı

4 TESKİ, Hayrabolu Kaymakamını ağırladı

Japonlar Tekirdağ'ı unutmadı

5 Japonlar Tekirdağ'ı unutmadı

Şehit aileleri ve gaziler yemekte buluştu

6 Şehit aileleri ve gaziler yemekte buluştu


SIRADAKİ HABER