Başkan Yılmaz o askerin nikahını kıydı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, cep telefonuna mesaj atarak düğününe davet eden Şırnak'ta görevli Komando Uzman Çavuş Mehmet Yılmaz'ın nikahını kıydı.

Başkan Yılmaz o askerin nikahını kıydı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, cep telefonuna mesaj atarak düğününe davet eden Şırnak'ta görevli Komando Uzman Çavuş Mehmet Yılmaz'ın nikahını kıydı.

Bafra'da bir salonunda gerçekleşen düğün merasimine Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır ve çok sayıda davetli katıldı. Şırnak'ta görev yapan Komanda Uzman Çavuş Mehmet Yılmaz, 'Büyükşehir Belediye Başkanımızın böyle mutlu bir günümüzde yanımızda olması gurur verici bir durum. O zaman operasyon zamanıydı, görev zamanıydı. Başkanımızı daha önceden Samsun'da bir restoranda görmüştük. Aklımın köşesinde kalmıştı. Böyle bir şey yapayım dedim. Sağ olsun Başkanımız da bunu geri çevirmedi ve bizi şereflendirdi' dedi.
Eşi Esra Dursun, 'Çok şaşırdık. Nişanlımın aklına böyle bir şey gelmiş, 'başkanımız buyursun gelsin nikahımızı kıysın' diye. Çok memnun olduk, çok mutlu olduk sağ olsun' diye konuştu.

Gelin ve damadın nikahını kıyan Başkan Yılmaz, 'Bu akşam Dursun ve Yılmaz ailelerinin mutlu akşamı. Esra Dursun kızımız ve Mehmet Yılmaz oğlumuzun hayatta yaşanabilecek en güzel günlerinde birlikteyiz. Ben buraya gelirken öğrendim damadımız Sivaslıymış, bizim kızımızı alıyormuş' şeklinde konuştu.

Genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kıyarken, nikah şahitliğini ise Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, AK Parti İlçe Bafra Başkanı Tuncay Yurduseven, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır yaptı.

Başkan Yılmaz, 'Damadımız gelinimizi Sivas'a götürecekmiş. Olsun hayırlı olsun. Allah'ım mesut ve bahtiyar etsin' ifadelerini kullandı.
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin evlilik cüzdanını Esra Yılmaz'a verdi. Nikah sonrası gelin ve damatla toplu resim çektiren Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve beraberindeki heyet daha sonra salondan ayrıldı.

Çıkışta konuşan Başkan Yılmaz, 'Telefonuma WhatsApp'tan bir resim geldi. Beni çok duygulandırdı. Çocuğumuz Şırnak'ta güvenlik görevlisi. Güzelce bir fonda durmuş kahramanımızın elinde tüfeği ve maskesi ile boy resmi var. Fotoğrafın altında 'Önce Vatan' yazıyor. Yazdığı yazıda 'Ülkemizin birliği bütünlüğü için mücadele ediyoruz. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım, ayın 14'ünde Bafra ilçesinde nikahım var. Düğünüme davetlisiniz. Tam teçhizatlı kıyafetle nikahımızı kıymanızı istiyorum. Şırnak'tan selamlar diyor.' Genç askerimiz. Çok duygulanmıştık ve bugün de bu mutlu günlerinde yanlarında olduk' diye konuştu. yusuf ziya yılmaz   yusuf ziya yılmaz nikah   yusuf ziya yılmaz düğün daveti  

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

1 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

2 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

4 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

5 Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

Samsun'da UBFED'de deprem

6 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

7 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

Samsun'da otomobil ağaca çarptı: 2 yaralı

8 Samsun'da otomobil ağaca çarptı: 2 yaralı

Eş zamanlı fuhuş baskını: 16 gözaltı

9 Eş zamanlı fuhuş baskını: 16 gözaltı

Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

10 Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..


SIRADAKİ HABER