Adana haber: Darp ettikleri kişinin çaldıkları otomobiliyle üzerinden geçen 3 kardeş tutuklan

Adana haber: Adana'da taş atıp yere düşürdükleri kişiyi pompalı tüfek ile darp ettikten sonra çaldıkları otomobiliyle üzerinden geçen 3 kardeş tutuklandı.

Darp ettikleri kişinin çaldıkları otomobiliyle üzerinden geçen 3 kardeş tutuklan

Olay, Seyhan ilçesi Namık Kemal Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Murat Yılmazdar (37) kiraladığı otomobille Nesrin Ongun Sokak'ta ilerlerken yol ortasından yaya olarak yürüyen İbrahim O. (22), E.O. (17) ve U.O.'ya (13) korna çaldı. Ancak üç kardeş korna çalan sürücüye tepki göstererek el hareketi yapıp küfretti. Bunun üzerine Yılmazdar, durup üç kardeşi beklemeye başladı. Üç kardeş otomobilden inen sürücüyü darp etti. Sürücü, otomobil ile hızla olay yerinden uzaklaşıp evden bıçak alıp tekrar sokağa geldi. Yılmazdar, otomobilden bıçakla inince E.O. sürücüye pompalı tüfek doğrulttu. İbrahim O. ise elindeki taşı sürücüye fırlattı. Başına isabet eden taşla yere yığılan sürücünün yanına gelen üç kardeş, onu darp etmeye başladı. İbrahim O. sürücünün kafasına ve vücuduna pompalı tüfek dipçiğiyle vurdu. Daha sonra Yılmazdar'ın otomobilini çalan İbrahim O., kardeşlerini de otomobile bindirip yerde yatan sürücünün üzerinden geçip olay yerinden uzaklaştı. Ağır yaralanan sürücü cep telefonu ile yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıya müdahale edip polise haber verdi. Polis olay yerine gelerek çevrede yaptığı araştırmada güvenlik kamerası kayıtlarını buldu. Polis kayıtlardan yaptığı incelemede olayı üç kardeşin yaptığını saptadı. Polis, zanlılardan İbrahim O. ve U.O.'yu Sümer Mahallesi'ndeki evinde yakalayıp adliyeye sevk etti. Nöbetçi mahkemeye çıkartılan zanlılar 'silahlı yağma, adam öldürmeye teşebbüs' suçlamasıyla tutuklandı. Diğer zanlı da bir gün sonra yakalanıp çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
Murat Yılmazdar ise Adana Devlet Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesinde tedavi görürken vücudunun birçok yerinde kırık olduğu hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Darp ettikleri kişinin çaldıkları otomobiliyle üzerinden geçen 3 kardeş tutuklanEN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

1 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

2 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

3 AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

4 Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

5 Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

6 Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

7 Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

İmdada Avcı yetişti

8 İmdada Avcı yetişti

Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

9 Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

Samaras: 'Önümüze bakmalıyız'

10 Samaras: 'Önümüze bakmalıyız'


SIRADAKİ HABER