HaberlerSamsun HaberleriSamsunlularla paylaşmak keyif

Samsunlularla paylaşmak keyif - Samsun Haberleri

Samsun Opera ve Balesi binasında düzenlenecek açılış konseri için Samsun'a gelen piyanist Gülsin Onay tekrar Samsun'da olmanın kendisi için çok güzel bir his olduğunu ifade ederek, 'Samsunlu dinleyiciler çok ilgili. Burada, bu güzel dinleyicilerle müzik paylaşmak benim için büyük bir keyif' dedi

Samsunlularla paylaşmak keyif

Samsun Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü binasında 23 Eylül Cumartesi tarihinde düzenlenecek açılış konserinde Samsun Opera Orkestrası ve Korosu ile birlikte konser verecek ünlü piyanist Gülsin Onay, Samsun'da olmaktan ve insanlarla müzik paylaşmaktan büyük keyif aldığını belirterek, "Samsunlu dinleyiciler çok ilgili. Burada, bu güzel dinleyicilerle müzik paylaşmak benim için büyük bir keyif" ifadelerini kullandı.

80 ÜLKEDE KONSER

Samsun'da daha önce de konser verdiğini ifade eden Onay, "Bu sene açılış konserinde Mozart'la buluşuyoruz. Çok sevdiğim, değerli, genç ve başarılı bir orkestra ile çalışacağız. Genç solistler de yer alacak. Gümüşlük'te ondördüncüsü düzenlenen festivalde sanat danışmanlığı yaptım. Konser programım yoğun şekilde devam ediyor. Samsun'dan sonra Paris ve Zimbabwe'ye gideceğim. Zimbabwe ile konser verdiğim ülke sayısı 80 olacak" sözlerini kaydetti.

Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}