Milliler Samsun'da

Genç Erkek Judo Milli Takımı Samsun'da kampa girdi. 6 Mayıs'a kadar sürecek kampta Ay- Yıldızlılar, Samsun TOHM sporcularıyla ortak antrenmanlar yapacak.

Milliler Samsun'da

Genç Erkek Judo Milli Takımı Samsun'da kampa girdi. 6 Mayıs'a kadar sürecek kampta Ay- Yıldızlılar, Samsun TOHM sporcularıyla ortak antrenmanlar yapacak.

Türkiye Genç Erkek Judo Milli Takımı, 2016 yılının ilk kampına Samsun'da başladı. 6 Mayıs'a kadar sürecek kampta Ay- Yıldızlılar Samsun Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi judo antrenman salonunu kullanacak. Genç Milli Takım Başantrenörü Sezer Huysuz ve Antrenör Onur Akgün, "Bu kamplarla Avrupa Şampiyonası öncesinde katılacağımız Avrupa kupalarına eksiksiz gitmeyi hedefliyoruz. TOHM Teknik Direktörü Sebahattin Zayimoğlu hocamıza ve tüm teknik ekibe gösterdikleri yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz" dedi. TOHM Teknik Direktörü Sebahattin Zayimoğlu ise, "Antrenörlerimiz Erdal Doğan, Erkut Şahin ve Furkan Othan ile birlikte TOHM’ u, iki buçuk senedir tam da bu noktaya getirmek için çabalamaktayız. Bizim buradaki amacımız bir anlamda Milli takımlara sporcu sağlamak. Şimdi de Genç Milli takımımız ile birlikte çalışmalar yapacağız" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

1 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

2 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

3 Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

4 Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

5 Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

Otel odasında şüpheli ölüm

6 Otel odasında şüpheli ölüm


SIRADAKİ HABER