Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Milliler Samsun'da

Genç Erkek Judo Milli Takımı Samsun'da kampa girdi. 6 Mayıs'a kadar sürecek kampta Ay- Yıldızlılar, Samsun TOHM sporcularıyla ortak antrenmanlar yapacak.

Milliler Samsun'da

Genç Erkek Judo Milli Takımı Samsun'da kampa girdi. 6 Mayıs'a kadar sürecek kampta Ay- Yıldızlılar, Samsun TOHM sporcularıyla ortak antrenmanlar yapacak.

Türkiye Genç Erkek Judo Milli Takımı, 2016 yılının ilk kampına Samsun'da başladı. 6 Mayıs'a kadar sürecek kampta Ay- Yıldızlılar Samsun Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi judo antrenman salonunu kullanacak. Genç Milli Takım Başantrenörü Sezer Huysuz ve Antrenör Onur Akgün, "Bu kamplarla Avrupa Şampiyonası öncesinde katılacağımız Avrupa kupalarına eksiksiz gitmeyi hedefliyoruz. TOHM Teknik Direktörü Sebahattin Zayimoğlu hocamıza ve tüm teknik ekibe gösterdikleri yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz" dedi. TOHM Teknik Direktörü Sebahattin Zayimoğlu ise, "Antrenörlerimiz Erdal Doğan, Erkut Şahin ve Furkan Othan ile birlikte TOHM’ u, iki buçuk senedir tam da bu noktaya getirmek için çabalamaktayız. Bizim buradaki amacımız bir anlamda Milli takımlara sporcu sağlamak. Şimdi de Genç Milli takımımız ile birlikte çalışmalar yapacağız" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda gündüz vakti fuhuş pazarlığı

1 Samsun'da gündüz vakti fuhuş pazarlığı

Kuş olup uçmadı ya

2 Kuş olup uçmadı ya...

Şut bombardımanı

3 Şut bombardımanı

Kara Ocak

4 Kara Ocak

Kırmızı- Beyaza Siyahın eklendiği gün

5 Kırmızı- Beyaz'a Siyah'ın eklendiği gün

Samsunsporu unutmadılar

6 Samsunspor'u unutmadılar

 Samsun OMÜde yeşil karta sevk istenmiyor

7 Samsun OMÜ'de yeşil karta sevk istenmiyor

Domuz eti kasabı uyuşturucudan cezaevine girdi

8 Domuz eti kasabı uyuşturucudan cezaevine girdi

Adanada DEAŞ operasyonu 10 gözaltı

9 Adana'da DEAŞ operasyonu: 10 gözaltı

O takım çok iyi Samsunsporluydu

10 O takım çok iyi Samsunsporluydu


SIRADAKİ HABER