Milliler Samsun'da

Genç Erkek Judo Milli Takımı Samsun'da kampa girdi. 6 Mayıs'a kadar sürecek kampta Ay- Yıldızlılar, Samsun TOHM sporcularıyla ortak antrenmanlar yapacak.

Milliler Samsun'da

Genç ErkekJudo Milli Takımı Samsun'da kampa girdi. 6 Mayıs'a kadar sürecek kampta Ay- Yıldızlılar, Samsun TOHM sporcularıyla ortak antrenmanlar yapacak.

Türkiye Genç Erkek Judo Milli Takımı, 2016 yılının ilk kampına Samsun'da başladı. 6 Mayıs'a kadar sürecek kampta Ay- Yıldızlılar Samsun Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi judo antrenman salonunu kullanacak. Genç Milli Takım Başantrenörü Sezer Huysuz ve Antrenör Onur Akgün, "Bu kamplarla Avrupa Şampiyonası öncesinde katılacağımız Avrupa kupalarına eksiksiz gitmeyi hedefliyoruz. TOHM Teknik Direktörü Sebahattin Zayimoğlu hocamıza ve tüm teknik ekibe gösterdikleri yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz" dedi. TOHM Teknik Direktörü Sebahattin Zayimoğlu ise, "Antrenörlerimiz Erdal Doğan, Erkut Şahin ve Furkan Othan ile birlikte TOHM’ u, iki buçuk senedir tam da bu noktaya getirmek için çabalamaktayız. Bizim buradaki amacımız bir anlamda Milli takımlara sporcu sağlamak. Şimdi de Genç Milli takımımız ile birlikte çalışmalar yapacağız" diye konuştu. judo milli takımı  

EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı


SIRADAKİ HABER