O gözetmenden sevindiren haber

Ordu'nun Fatsa ilçesinde düzenlenen Karadeniz Mahalli Off-Road Yarışlarının 1. ayağında üzerine platform düşmesi sonucu yaralanan Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) gözetmeni taburcu oldu.

O gözetmenden sevindiren haber

Ordu'nun Fatsa ilçesinde düzenlenen Karadeniz Mahalli Off-Road Yarışlarının 1. ayağında üzerine platform düşmesi sonucu yaralanan Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) gözetmeni taburcu oldu.

Evkaf Mahallesindeki yarışlarda 22 yaşındaki gözetmen Zeynep Ekşi, araçların start verdiği alanda görev yaptığı sırada demir platformun üzerine düşmesi sonucu yaralanmıştı. Fatsa Devlet Hastanesi'nde tedavisi tamamlanan ve kafasına 6 dikiş atılan Zeynep Ekşi, taburcu edildi.

Karadeniz Mahalli Off-Road Yarışları Fatsa Direktörü Burak Duran, Fatsa Off-Road Başkanı Naim Felek ve off-roadcılar hastane çıkışı Zeynep Ekşi'nin yanına giderek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Zeynep Ekşi, kafasına 6 dikiş atıldığını söyledi. Ekşi, 'Platform bir anda üzerime düştü. Tam anlayamadım. Kendimde değildim olay sırasında. Kanlar içinde kaldığımı fark ettim. Sonrasında kendime geldiğimde hastanedeydim. Çok fazla bir ağrım şuan ve ciddi bir sıkıntım yok. 5.5 saat müşahede altında kaldım. Kafama dikiş atıldı ve genel olarak sağlık durumum iyi' dedi.

Talihsiz bir kazanın yaşandığını belirten Karadeniz Mahalli Off-Road Yarışları Fatsa Direktörü Burak Duran ise yaptığı açıklamada, 'Çok nadir rastlanacak bir durum yarışlarda başımıza geldi. Olmazsa bu kaza çok iyi olacaktı maalesef başımıza buradaki arkadaşımızın geldi. Sağlık durumu iyi ve bunun için çok sevinçliyiz. Hastaneden taburcu oldu ve bizler de yanına geldik. Bundan sonraki yarışlarda daha da dikkatli oluruz' diye konuştu.

Demir platform üzerine düştü, durumu ağır

Fatsa Off-Road Başkanı Naim Felek da yaptığı açıklamada, 'Yaşanan durum bizi çok üzdü. Bu durum olmasa daha da güzel olacaktı fakat maalesef oldu. Üzüntülüyüz ve çok şükür ki ufak bir durumla atlattık. Ciddi bir sağlık durumu yok' şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

1 Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

Şüphelileri kovalayan polis otosu kaza yaptı, 1 polis yaralı

2 Şüphelileri kovalayan polis otosu kaza yaptı, 1 polis yaralı

Samsunspor'da Chibuike sürprizi

3 Samsunspor'da Chibuike sürprizi

ZMO Samsun Şube Başkanı Hayati Tosun: 'Bu kuruldan hayırlı sonuç çıkmaz'

4 ZMO Samsun Şube Başkanı Hayati Tosun: 'Bu kuruldan hayırlı sonuç çıkmaz'

Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

5 Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

Samsun'da 3 kuşak bu gelinliği giydi

6 Samsun'da 3 kuşak bu gelinliği giydi

 Şampiyonluk alışkanlığımız oldu

7 Şampiyonluk alışkanlığımız oldu

Minik öğrencilerden huzurevi sakinlerine ziyaret

8 Minik öğrencilerden huzurevi sakinlerine ziyaret

Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

9 Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

Halil İbrahim Pekşen yoktan var etti

10 Halil İbrahim Pekşen yoktan var etti


SIRADAKİ HABER