HaberlerFenerbahçeli taraftarlarda Emre Belözoğlu öfkesi

Fenerbahçeli taraftarlarda Emre Belözoğlu öfkesi

Başakşehir mücadelesi sırasında Başakşehir'in attığı gollerde havalara uçan ve yaşadığı sevinç ile Fenerbahçeli taraftarları kızdıran Emre Belözoğlu, sosyal medyada günün gündemi olmayı başardı.

Fenerbahçeli taraftarlarda Emre Belözoğlu öfkesi

Dün oynananBaşakşehirspor – Fenerbahçe mücadelesi, Başakşehir’in 2-1’lik üstünlüğüyle sonuçlanmıştı. Bu skorla birlikte şampiyonluk yarışında büyük yara alan ve şampiyonluğu Beşiktaş’a bırakan Fenerbahçe’de moraller iyice bozulmuştu. Başakşehir mücadelesi sırasında Başakşehir’in attığı gollerde havalara uçan ve yaşadığı sevinç ile Fenerbahçeli taraftarları kızdıranEmre Belözoğlu, sosyal medyada günün gündemi olmayı başardı. Özellikle Twitter’da Fenerbahçeli taraftarlarEmre Belözoğlu’na ateş püskürürken, eski takımının şampiyonluk kaybetmesine neden bu kadar sevindiği konusunda sık paylaşımlar yapıldı.

Paylaşımlarda Emre Belözoğlu’na olan öfke büyük olurken, Fenerbahçeli taraftarlar Başakşehirspor’un attığı gollerden sonra Emre Belözoğlu ve Semih Şentürk’ün yüz ifadelerini yan yana koydu. Her iki futbolcu arasındaki farkın görülmesini isteyen Fenerbahçeli taraftarlar, Semih’in gollerden sonra sevinmediğini ve ifadesiz olduğu görüşünde birleşti. Emre’nin ise gollerden sonra yaşadığı sevinç, Fenerbahçeli taraftarların Emre’ye karşı ağır mesajlar atmasına neden odlu.

İŞTE O PAYLAŞIM

SIRADAKİ HABER
}