Fenerbahçeli taraftarlarda Emre Belözoğlu öfkesi

Başakşehir mücadelesi sırasında Başakşehir'in attığı gollerde havalara uçan ve yaşadığı sevinç ile Fenerbahçeli taraftarları kızdıran Emre Belözoğlu, sosyal medyada günün gündemi olmayı başardı.

Fenerbahçeli taraftarlarda Emre Belözoğlu öfkesi

Dün oynanan Başakşehirspor – Fenerbahçe mücadelesi, Başakşehir’in 2-1’lik üstünlüğüyle sonuçlanmıştı. Bu skorla birlikte şampiyonluk yarışında büyük yara alan ve şampiyonluğu Beşiktaş’a bırakan Fenerbahçe’de moraller iyice bozulmuştu. Başakşehir mücadelesi sırasında Başakşehir’in attığı gollerde havalara uçan ve yaşadığı sevinç ile Fenerbahçeli taraftarları kızdıran Emre Belözoğlu, sosyal medyada günün gündemi olmayı başardı. Özellikle Twitter’da Fenerbahçeli taraftarlar Emre Belözoğlu’na ateş püskürürken, eski takımının şampiyonluk kaybetmesine neden bu kadar sevindiği konusunda sık paylaşımlar yapıldı.

Paylaşımlarda Emre Belözoğlu’na olan öfke büyük olurken, Fenerbahçeli taraftarlar Başakşehirspor’un attığı gollerden sonra Emre Belözoğlu ve Semih Şentürk’ün yüz ifadelerini yan yana koydu. Her iki futbolcu arasındaki farkın görülmesini isteyen Fenerbahçeli taraftarlar, Semih’in gollerden sonra sevinmediğini ve ifadesiz olduğu görüşünde birleşti. Emre’nin ise gollerden sonra yaşadığı sevinç, Fenerbahçeli taraftarların Emre’ye karşı ağır mesajlar atmasına neden odlu.

İŞTE O PAYLAŞIMEN ÇOK OKUNANLAR

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

1 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

2 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

3 Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

Terminalde şüpheli koli alarmı

4 Terminalde şüpheli koli alarmı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

5 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

Madde bağımlısı ormanlık alanda yangın çıkarttı

6 Madde bağımlısı ormanlık alanda yangın çıkarttı


SIRADAKİ HABER