EURO 2106 fikstürü belli oldu

Fransa'da düzenlenecek olan EURO 2016'nın fikstürü belli oldu. Milli takımımız ilk maçını 12 Haziran'da Paris'te Hırvasitan'la yapacak.

EURO 2106 fikstürü belli oldu

Fransa’da düzenlenecek olan EURO 2016’nın fikstürü belli oldu. Milli takımımız ilk maçını 12 Haziran'da Paris’te Hırvasitan’la yapacak. Hırvatistan maçının ardından 17 Haziran’da İspanya ile Nice’de karşılaşacak olan milliler, son maçını 21 Haziran’da Lens’te Çek Cumhuriyeti’ne karşı yapacak.

Turnuvanın açılış mücadelesi ise 10 Haziran’da Fransa ile Romanya arasında Paris’te oynanacak maç olacak.

İŞTE EURO 2016 TAM FİKSTÜRÜ

10 Haziran Cuma

A Grubu: Fransa-Romanya (Saat 22:00, Stade de Fransa, Paris)

11 Haziran Cumartesi

A Grubu: Arnavutluk-İsviçre (Saat 16:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens)

B Grubu: Galler-Slovakya (Saat 19:00, Stade de Bordeaux)

B Grubu: İngiltere-Rusya (Saat 22:00, Stade Velodrome, Marsilya)

12 Haziran Pazar:

D Grubu: Türkiye-Hırvatistan (Saat 16:00, Parc des Princes, Paris)

C Grubu: Polonya-Kuzey İrlanda (Saat 19:00, Stade de Nice)

C Grubu:  Almanya-Ukrayna (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy, Lille)

13 Haziran Pazartesi:

D Grubu:  İspanya-Çek Cumhuriyeti (Saat 16:00, Stadium de Toulouse)

E Grubu: İrlanda Cumhuriyeti v İsveç (Saat 19:00, Stade de Fransa, Paris)

E Grubu: Belçika-İtalya (Saat 22:00, Stade de Lyon)

14 Haziran Salı:

F Grubu: Avusturya-Macaristan (Saat 19:00, Stade de Bordeaux)

F Grubu: Portekiz-İzlanda (Saat 22:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne)

15 Haziran Çarşamba:

B Grubu: Rusya-Slovakya (Saat 16:00, Stade Pierre Mauroy, Lille)

A Grubu: Romanya-İsviçre (Saat 19:00, Parc des Princes, Paris)

A Grubu: Fransa-Arnavutluk (Saat 22:00, Stade Velodrome, Marsilya)

16 Haziran Perşembe:

B Grubu: İngiltere-Galler (Saat 16:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens)

C Grubu:  Ukrayna-Kuzey İrlanda (Saat 19:00, Stade de Lyon)

C Grubu:  Almanya-Polonya (Saat 22:00, Stade de Fransa, Paris)

17 Haziran Cuma

E Grubu: İtalya-İsveç (Saat 16:00, Stadium de Toulouse)

D Grubu: Çek Cumhuriyeti-Hırvatistan (Saat 19:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne)

D Grubu: İspanya-Türkiye (Saat 22:00, Stade de Nice)

18 Haziran Cumartesi:

E Grubu:  Belçika-İrlanda Cumhuriyeti (Saat 16:00, Stade de Bordeaux)

F Grubu: İzlanda-Macaristan (Saat 19:00, Stade Velodrome, Marsilya)

F Grubu: Portekiz-Avusturya (Saat 22:00, Parc des Princes, Paris)

19 Haziran Pazar:

A Grubu: Romanya-Arnavutluk (Saat 22:00, Stade de Lyon)

A Grubu: İsviçre-Fransa (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy, Lille)

20 Haziran Pazartesi:

B Grubu: Rusya-Galler (Saat 22:00, Stadium de Toulouse)

B Grubu: Slovakya-İngiltere (Saat 22:00, Stade Geoffroy Guichard)

21 Haziran Salı:

C Grubu:  Ukrayna-Polonya (Saat 19:00, Stade Velodrome)

C Grubu: Kuzey İrlanda-Almanya (Saat 19:00, Parc des Princes)

D Grubu:  Çek Cumhuriyeti-Türkiye (Saat 22:00, Stade Bollaert-Delelis)

D Grubu:  Hırvatistan-İspanya (Saat 22:00, Stade de Bordeaux)

22 Haziran Çarşamba:

F Grubu: İzlanda-Avusturya (Saat 19:00, Stade de Fransa)

F Grubu: Macaristan-Portekiz (Saat 19:00, Stade de Lyon)

E Grubu: İtalya-İrlanda Cumhuriyeti (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy)

E Grubu:  İsveç-Belçika (Saat 22:00, Stade de Nice)

 

 



EN ÇOK OKUNANLAR

Zincirleme kazada otomobil hurdaya döndü: 1 yaralı

1 Zincirleme kazada otomobil hurdaya döndü: 1 yaralı

Milletvekili Karaca: 'Atanan arkadaş Cumhurbaşkanımızın il başkanıdır'

2 Milletvekili Karaca: 'Atanan arkadaş Cumhurbaşkanımızın il başkanıdır'


SIRADAKİ HABER