İşte Samsunspor yönetiminin hoca stratejisi

Kırmızı-Beyazlı yönetim, teknik direktör konusunda izlediği yol, 2014-2015 sezonu bitiminden 10 gün sonra görüşülen Erhan Altın ile yolların ayrıldığı süreci akıllara getirdi.

İşte Samsunspor yönetiminin hoca stratejisi

Kırmızı-Beyazlı yönetim, teknik direktör konusunda izlediği yol, 2014-2015 sezonu bitiminden 10 gün sonra görüşülen Erhan Altın ile yolların ayrıldığı süreci akıllara getirdi.

Yönetim, Korukır ile de sezonun sona ermesinden bir hafta sonra görüşüyor. Bu durum tesadüf olarak değerlendirilmezken Korukır ile de yolların ayrılacağı olasılığını güçlü kılıyor

ERHAN ALTIN ÖRNEĞİ
Samsunspor'da teknik direktör konusu cuma günü netleşecek. Yönetim, 1 yıl daha opsiyonlu sözleşmesi bulunan Engin Korukır ile yola devam edecek mi? Yoksa hizmetlerinden dolayı teşekkür edilip tecrübeli teknik adam ile yollar ayrılacak mı? Camianın merakla beklediği kritik görüşme öncesi yönetimin izlediği yol, 2014-2015 sezonu sonunda Erhan Altın ile yaşanan süreci akıllara getirdi. Yönetim, Samsunspor'un Play-Off finalinde Antalyaspor'a penaltılarla kaybedip Süper Lig'i kaçırdığı maçtan yaklaşık 10 gün sonra Erhan Altın ile görüştü.

YOLLAR AYRILIYOR MU?
Samsun'a gelen Altın ile görüşmede detaylar konuşuldu, yollar ayrıldı. Engin Korukır ile de ligin bitiminden bir hafta sonra masaya oturuluyor. Kırmızı-Beyazlı yönetim, tıpkı Erhan Altın'da olduğu gibi Engin Korukır'da da aynı stratejiyle hareket ediyor. Korukır ile görüşmenin önce dün yapılacağı belirtilmişti. Ardından kritik zirve cuma gününe ertelendi. Kamuoyu, bu durumun tesadüf olmadığı görüşünde. İşte bu durum Engin Korukır ile de yolların ayrılacağı olasılığını güçlendirirken camiada tüm gözler cuma gününe çevrildi.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

1 Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

2 İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

3 Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

Hizmet yoksa oy da yok

4 Hizmet yoksa oy da yok

Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

5 Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

6 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

7 Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

Kadroda önemli eksikler

8 Kadroda önemli eksikler

 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

9 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!

10 Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!


SIRADAKİ HABER