Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

İşte Samsunspor yönetiminin hoca stratejisi

Kırmızı-Beyazlı yönetim, teknik direktör konusunda izlediği yol, 2014-2015 sezonu bitiminden 10 gün sonra görüşülen Erhan Altın ile yolların ayrıldığı süreci akıllara getirdi.

İşte Samsunspor yönetiminin hoca stratejisi

Kırmızı-Beyazlı yönetim, teknik direktör konusunda izlediği yol, 2014-2015 sezonu bitiminden 10 gün sonra görüşülen Erhan Altın ile yolların ayrıldığı süreci akıllara getirdi.

Yönetim, Korukır ile de sezonun sona ermesinden bir hafta sonra görüşüyor. Bu durum tesadüf olarak değerlendirilmezken Korukır ile de yolların ayrılacağı olasılığını güçlü kılıyor

ERHAN ALTIN ÖRNEĞİ
Samsunspor'da teknik direktör konusu cuma günü netleşecek. Yönetim, 1 yıl daha opsiyonlu sözleşmesi bulunan Engin Korukır ile yola devam edecek mi? Yoksa hizmetlerinden dolayı teşekkür edilip tecrübeli teknik adam ile yollar ayrılacak mı? Camianın merakla beklediği kritik görüşme öncesi yönetimin izlediği yol, 2014-2015 sezonu sonunda Erhan Altın ile yaşanan süreci akıllara getirdi. Yönetim, Samsunspor'un Play-Off finalinde Antalyaspor'a penaltılarla kaybedip Süper Lig'i kaçırdığı maçtan yaklaşık 10 gün sonra Erhan Altın ile görüştü.

YOLLAR AYRILIYOR MU?
Samsun'a gelen Altın ile görüşmede detaylar konuşuldu, yollar ayrıldı. Engin Korukır ile de ligin bitiminden bir hafta sonra masaya oturuluyor. Kırmızı-Beyazlı yönetim, tıpkı Erhan Altın'da olduğu gibi Engin Korukır'da da aynı stratejiyle hareket ediyor. Korukır ile görüşmenin önce dün yapılacağı belirtilmişti. Ardından kritik zirve cuma gününe ertelendi. Kamuoyu, bu durumun tesadüf olmadığı görüşünde. İşte bu durum Engin Korukır ile de yolların ayrılacağı olasılığını güçlendirirken camiada tüm gözler cuma gününe çevrildi.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Yeniler göreve hazır

1 Yeniler göreve hazır

Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

2 Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

Samsunda karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

3 Samsun'da karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

Samsunda opera sanatçısına silahlı saldırı

4 Samsun'da opera sanatçısına silahlı saldırı

Hasret sona ersin

5 Hasret sona ersin

Parkta oturan opera sanatçısı silahlı saldırıya uğradı

6 Parkta oturan opera sanatçısı silahlı saldırıya uğradı

Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

7 Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

Lovelette kahkaha tufanı

8 Lovelet'te kahkaha tufanı

Zonguldakta amatör maçta tekme tokat kavga

9 Zonguldak'ta amatör maçta tekme tokat kavga

Fındıkta kayıp 290 milyon dolar

10 Fındıkta kayıp  290 milyon dolar


SIRADAKİ HABER