Samsun'dan Doğu'daki PÖH'lere anlamlı destek

Samsun'da bulunan şehit ve gazi derneklerinin temsilcileri, topladıkları yardım malzemelerini ve öğrencilerin yazdığı mektupları Doğu ve Güneydoğu'da görev yapan polislere gönderdi.

Samsun'dan Doğu'daki PÖH'lere anlamlı destek

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği ve Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şubesi üyeleri, Diyarbakır'ın Silvan ve Şırnak'ın Silopi ilçesinde görevli polis özel harekat (PÖH) ekiplerine göndermek üzere hazırladıkları, tişört, çorap ve ortaokul öğrencilerin yazdığı mektupları İl Emniyet Müdürlüğü personellerine teslim etti.

EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şubesi Başkanı Necati Yılmaz Silvan ve Silopi ilçesinde görev yapan PÖH’lere hazırladıkları çorap, tişört ve ilkokul öğrencilerinin yazdıkları mektupları gönderilmek üzere İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Sosyal Hizmetler Şubesi'ne teslim etmeden önce ortak bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Güneydoğu’da görev yapan güvenlik güçlerine destek amaçlı böyle bir yardım gerçekleştirdiklerini belirten Bilal Erim, "Kardeşlerimize bir nebze de destek olmak istedik. Samsun'dan onlara çeşitli hediyeler gönderiyor ve her zaman yanlarında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Ayrıca 75 öğrencilerimiz de onlara moral mektubu gönderdi. Ben 2 tanesini okudum, çok etkilendim. İnşallah Güneydoğu’da görev yapan polislerimiz hediyelerimiz alınca sevinirler" dedi.

Gönderdikleri hediyelerin küçük ama manevi açıdan değerli olduğunu dile getiren Necati Yılmaz da güvenlik güçlerini sevindirdikleri için mutlu olduklarını vurguladı.

Gaziler de gönderilen yardımların orada görev yapan güvenlik güçlerini olumlu etkileyeceğini ifade ettiler.

EMŞAV Karadeniz Temsilciliği'nde gerçekleşen etkinliğe, asker ve polis gazileri ve şehit yakınları katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

1 Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

Son prova Samsunspor'un

2 Son prova Samsunspor'un

Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

3 Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

Samsunspor'a ceza kapıda

4 Samsunspor'a ceza kapıda

İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

5 İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

Samsunspor'da Gökay tamam diğerleri sırada

6 Samsunspor'da Gökay tamam diğerleri sırada

AK Parti Samsun İl Başkan Adayları Külliye'de

7 AK Parti Samsun İl Başkan Adayları Külliye'de

Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

8 Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

9 Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

Dost kazıkları...

10 Dost kazıkları...


SIRADAKİ HABER