Haberlerİshak Taşçı: Milletimiz hainlere karşı kucaklaşıyor

İshak Taşçı: Milletimiz hainlere karşı kucaklaşıyor

AK Parti Atakum İlçe Danışma Toplantısı'nda konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, birlik ve beraberlik mesajları vererek, 'Milletimiz ihanet içerisinde olan hainlere karşı daha sıkı kucaklaşıyor, birlik içerisinde oluyor' dedi.

İshak Taşçı: Milletimiz hainlere karşı kucaklaşıyor

AK Parti Atakum İlçe Danışma Toplantısı'nda konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, birlik ve beraberlik mesajları vererek, "Milletimiz ihanet içerisinde olan hainlere karşı daha sıkı kucaklaşıyor, birlik içerisinde oluyor" dedi.

AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen AK Parti Atakum İlçe Danışma Toplantısı, Çakırlar Korusu'nda gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan ile Hasan Basri Kurt’un yanı sıra Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin ile Atakum Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri ve AK Parti Atakum Teşkilatı katıldı.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı toplantıda yaptığı konuşmada, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Tunceli ziyaretinden paylaşımlarda bulunarak, "AK Parti Genel Merkezimiz tarafından başlatılan kardeş şehir uygulaması kapsamında Tunceli’ye gittik. Burada bizim kardeş kentimiz olan Çemişgezek ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunduk, vatandaşlarımızla kucaklaştık. Bizi Tunceli’de dostça, kardeşçe karşıladılar. Türkiye’nin kuzeyinden doğusuna kurduğumuz bu kardeşlik köprüsünü daha da güçlendireceğiz. Ülkemizde birliği ve beraberliği sağlamak, toprak bütünlüğümüzü korumak için canlarını hiçe sayan Şehitlerimizi duayla, şükranla anıyoruz. Kıymetli Gazi’lerimize millet olarak teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

BÖLMEK İSTEYENLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ

Türk Milletinin, Türkiye’yi bölmek isteyen hainlere asla fırsat vermeyeceğini kaydeden Başkan Taşçı, "Milletimiz, ülkemizi bölmek isteyen hainlere net bir yanıt veriyor. 783 bin kilometrekarelik topraklarımızda, kuzeyi, güneyi, doğusu, batısı tüm milletimiz kucaklaşmış durumda. Milletimiz ihanet içerisinde olan hainlere karşı el ele veriyor, omuz omuza oluyor. Milletimiz sımsıkı kucaklaştıkça, devletimiz ihanet çemberi içerisindekilere yönelik kararlılığını sürdürdükçe, hainlerin de sonu geliyor. Etkin kökeni ne olursa olsun, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes kardeştir. Bu kardeşliği bozmaya çalışanlar da ihanet içerisindeki hainlerdir. Bu ülkeyi bölmeye, bu milleti birbiriyle düşman haline getirmeye güçleri yetmeyecek" dedi.

İFTARDA BULUŞTULAR

AK Parti Atakum İlçe Danışma Kurulu Toplantısında konuşan AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan ile Hasan Basri Kurt, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin de konuşmalarında birlik ve beraberlik mesajları verdi. Toplantının ardından AK Parti Atakum İlçe Teşkilatı, iftar sofrasında buluştu.

SIRADAKİ HABER
}