Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Fethullah Gülen Erzurum nüfusundan düşürülsün!

15 Temmuz gecesi yaşanan başarısız darbe girişimini başında olduğu artık iyice anlaşılan FETÖ'nün elebaşı Fethullah Gülen'in Erzurum nüfusundan düşülmesi için Türkiye Yazarlar Birliği Erzurum Şubesi'nden bir açıklama yapıldı.

Fethullah Gülen Erzurum nüfusundan düşürülsün!

Türkiye Yazarlar Birliği Erzurum Şubesi adına açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı M.Hanefi İspirli şunları söyledi. “Şanlı milletimizin üzerinden geçirdikleri, tanklar, uçaklar, hücumbotlar ile linç ve yok etme girişiminde bulunan asker elbisesi giydirilmiş cuntacılara millet olarak gereken cevap Başkomutan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın millete önderliği ile engellenmiştir.

Tarihimizin en karanlık gecesini sabaha salâlarla ve ışıklarla çıkaran bu milletin neler yapabileceğini bir kez daha düşmanlar ve haşhaşi yapılanmanın en başındakinden diptekine kadar herkes görmüş bulunuyor.

İlan edilen OHAL ile bu millet bırakın endişeyi 3 aylara girmiş gibi mutlu olmuş ve desteklemiştir. Bütün bu ihanetin ve devleti ve milleti yok etmenin planlarını hazırlayan kafa maalesef Erzurum nüfusuna kayıtlı Fethullah Gülen’dir. Tarihin devlet kuran şehri, Dadaşlar diyarı; milletin öncü kuvveti olan Erzurum’dan böyle bir hainin çıkmış olması talihsizliktir.

Biz, Türkiye Yazarlar Birliği Erzurum Şubesi olarak bu hainin Erzurum nüfusuna kayıtlı olmasına daha fazla tahammülümüzün kalmadığını, bir an önce Erzurum’daki kaydının düşürülmesini istiyoruz.

İlk gün kamuoyu ile paylaştığımız lanetleme mesajında da görüleceği gibi hür iradeleri ve kalemleri susturmaya da yönelik olan bu darbe girişimini bir kez daha lanetliyor, Erzurum Nüfus Ve Vatandaşlık İl Müdürlüğü’nün bir an önce gerekeni yapacağına inanıyoruz.”
“Vatan hainlerinin Erzurum ile anılması mümkün değildir” diyen M.Hanefi İspirli; bütün yazar arkadaşlarının da kalemleri ile yürekleri ile bu konuyu desteklemelerini beklediklerini söyledi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsundaki günlük kiralık dairelere dikkat

1 Samsun'daki günlük kiralık dairelere dikkat!

61 ilin emniyet müdürü değişti

2 61 ilin emniyet müdürü değişti

Samsunsporda kafalar karıştı

3 Samsunspor'da kafalar karıştı!

Samsunsporda Canberk şoku

4 Samsunspor'da Canberk şoku!

Samsunsporda forma gençlerde

5 Samsunspor'da forma gençlerde

Yeni Dubai Karadenizde kuruluyor

6 Yeni Dubai Karadeniz'de kuruluyor!

Samsunsporda sorunlar masaya yatırıldı

7 Samsunspor'da sorunlar masaya yatırıldı

Kıymet bilmek

8 Kıymet bilmek...

İşte Samsundaki kadın mobilya ustasının başarı öyküsü

9 İşte Samsun'daki kadın mobilya ustasının başarı öyküsü

Samsunspor Menemen Belediyespor maçı canlı anlatım

10 Samsunspor Menemen Belediyespor maçı canlı anlatım


SIRADAKİ HABER