HaberlerÜker Ailesi'nin dinmeyen acısı

Üker Ailesi'nin dinmeyen acısı

Geçtiğimiz yıllarda iki kızları Fazilet ve Arzu Üker'i genç yaşlarda trafik canavarına kurban veren Meliha ve Suat Üker çifti, hayatta kalan tek çocukları Sedat Üker'i de kaybetmenin acısını yaşadı. Bir kız babası Sedat Üker, kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı

Üker Ailesi'nin dinmeyen acısı

2006 yılında geçirdiği trafik kazası sonrası 28 yaşında yaşamını yitiren OMÜ Ornitolojik Araştırmalar Merkezi Üyesi Fazilet Üker ile tam 1 yıl sonra yine bir trafik kazasında 35 yaşında hayatını kaybeden ablası Arzu Üker'in anne-babası Meliha ve Suat Üker, hayatta kalan tek çocukları doktor Sedat Üker'i de 46 yaşında toprağa vermenin acısını yaşadı.

TEDAVİ GÖRÜYORDU
Beyin tümörü teşhisiyle uzun bir süredir tedavi gören doktor Sedat Üker, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Bir çocuk babası Üker, dün Büyük Cami'de öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Kıranköy Mezarlığı'ndaki aile kabristanlığında toprağa verildi. Sedat Üker'in tabutu üzerine görevi sırasında kullandığı doktor önlüğü örtüldü.
Cenaze namazına, CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Üker'in ailesi, yakın dostları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}