Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Üker Ailesi'nin dinmeyen acısı

Geçtiğimiz yıllarda iki kızları Fazilet ve Arzu Üker'i genç yaşlarda trafik canavarına kurban veren Meliha ve Suat Üker çifti, hayatta kalan tek çocukları Sedat Üker'i de kaybetmenin acısını yaşadı. Bir kız babası Sedat Üker, kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı

Üker Ailesi'nin dinmeyen acısı

2006 yılında geçirdiği trafik kazası sonrası 28 yaşında yaşamını yitiren OMÜ Ornitolojik Araştırmalar Merkezi Üyesi Fazilet Üker ile tam 1 yıl sonra yine bir trafik kazasında 35 yaşında hayatını kaybeden ablası Arzu Üker'in anne-babası Meliha ve Suat Üker, hayatta kalan tek çocukları doktor Sedat Üker'i de 46 yaşında toprağa vermenin acısını yaşadı.

TEDAVİ GÖRÜYORDU
Beyin tümörü teşhisiyle uzun bir süredir tedavi gören doktor Sedat Üker, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Bir çocuk babası Üker, dün Büyük Cami'de öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Kıranköy Mezarlığı'ndaki aile kabristanlığında toprağa verildi. Sedat Üker'in tabutu üzerine görevi sırasında kullandığı doktor önlüğü örtüldü.
Cenaze namazına, CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Üker'in ailesi, yakın dostları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Anıt projesi tamam

1 Anıt projesi tamam

Tarlada ölü bulundu

2 Tarlada ölü bulundu

Bizi eğitimle vurdular

3 Bizi eğitimle vurdular

Samsunda son prova

4 Samsun'da son prova

Çıkış maçı olsun

5 Çıkış maçı olsun

İş dünyasında destek sevinci

6 İş dünyasında destek sevinci

İlhan Cavcav hayatını kaybetti

7 İlhan Cavcav hayatını kaybetti

Sevgisizlik

8 Sevgisizlik...

İlaçta karaborsa endişesi

9 İlaçta karaborsa endişesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu bir sistem değişikliğidir

10 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu bir sistem değişikliğidir'


SIRADAKİ HABER