HaberlerSağlam, Kutlu'dan Daha Dayanıklı Çıktı!

Sağlam, Kutlu'dan Daha Dayanıklı Çıktı!

Mersin İdman Yurdu'nda, teknik direktörlük görevine gelen Hakan Kutlu, 24 saatte istifa etmiş, Kutlu'nun yerine gelen Nurullah Sağlam getirilmişti. Ancak Sağlam da 48 saat sonra şok bir kararla...

Sağlam, Kutlu'dan Daha Dayanıklı Çıktı!

Mersin İdmanyurdu'nda neler oluyor?

Süper Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu'nda önce Bülent Korkmaz'la olaylı biçimde yollar ayrılmış, sonrasında takımın başına Hakan Kutlu getirilmişti. Hakan Kutlu'nun ise 24 saat sonra görevi bırakmasının ardından, Nurullah Sağlam ile anlaşmıştı.

Bir Garip Kovulma Öyküsü

2010-11 sezonunda da takımı çalıştıran ve Mersin İdmanyurdu'nu 28 yıl aradan sonra Süper Lig'e çıkaran Nurullah Sağlam, 12 Ocak Salı günü 1.5 yıllık sözleşme imzalamıştı. Fakat Sağlam bu göreve 48 saat dayanabildi.

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörünü Buldu

PEKİ İSTİFANIN NEDENİ NE?
Nurullah Sağlam bu şoke eden kararıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Başarılı olamayacağımı düşündüğüm için bu kararı aldım. Bu yükün altına girmek istemiyorum. Herkesten özür diliyorum" dedi.

Nurullah Sağlam, bu sezon Mersin İdman Yurdu'nda görevi bırakan 4. teknik direktör oldu. FIFA'dan gelen ceza nedeniyle transfer yapamadan sezona başlayan kırmızı lacivertli kulüpte daha önce Mesut Bakkal, Bülent Korkmaz ve Hakan Kutlu görev yaptı.

SIRADAKİ HABER
}