Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Tokatlılar Ömer Halisdemir için Niğde'ye gidiyor

Tokatlılar 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir'in ailesini ve mezarını ziyaret etmek için yolcu otobüsü ile Niğde'nin Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu beldesine gitti.

Tokatlılar Ömer Halisdemir için Niğde'ye gidiyor

Tokat'ta faaliyet gösteren bir firma tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile darbeci General Semih Terzi'yi öldürdükten sonra şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir'in ailesini ve mezarını ziyaret etmek isteyenler için program düzenledi. Cumhuriyet Meydanı'nda iki otobüsle yaklaşık 90 kişi Niğde’ye hareket etti. Firmanın acente müdürü Orkun Bakır, 30 Ağustos Zafer Bayram'ında Şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in mezarını ziyaret etmek için program düzenlediklerini ifade ederek, “Ömer Halisdemir bir Hasan Tahsin gibi bir Kubilay gibi bizim gönlümüzde yeri vardır. Kendisi aslında ilk kurşunu sıkmıştır ve 15 Temmuz'da bu ülkenin kaderini değiştirmiştir. Gerek yönetim kurulu başkanımız Erkut Dızman gerekse Aydın Çopuroğlu'nun fikriyle bu olay tertip edilmiştir. Oraya gidip ailesini ve mezarını ziyaret edeceğiz. Tokat'tan selam götüreceğiz" dedi.

Şehit Halisdemir'in ailesini ve mezarını ziyaret etmek için Niğde'ye giden vatandaşlardan Duran Aydın, “Allah başta bu milletimizden razı olsun. Cumhurbaşkanımızın da dirayeti ile bu halk uyandı. Bu Haçlı seferlerinin hizmetinde olan satılmışlara dersini vermiş olduk. Niğde’ye şehidimizi ziyarete gidiyoruz. Allah onu ve tüm şehitlerimizi Peygambere komşu eylesin. Aynı zamanda Rabbim yaralılara şifalar ihsan eylesin” diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

2 Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

3 Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

Teröristler yol kesip araç yaktı İşte o anlar

4 Teröristler yol kesip araç yaktı! İşte o anlar...

RİZE Rize Çayeli ilçesinde yangın 3 ahşap ev kullanılmaz hale geldi

5 (RİZE) Rize Çayeli ilçesinde yangın... 3 ahşap ev kullanılmaz hale geldi

Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti

6 Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti


SIRADAKİ HABER