Samsunspor yeni bir sayfa açtı

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, artık Samsunspor için yeni bir sayfa açıldığını belirterek, 'Önemli bir teknik adam Samsunspor'un başına geldi. Bundan sonra el birliği ile bu takıma daha fazla sahip çıkalım. Yeni bir sayfa açtık. Önümüzde ki 10 maçlık periyodu en az hasarla geçersek, ikinci yarı daha farklı konuşabiliriz'dedi.

Samsunspor yeni bir sayfa açtı

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, artık Samsunspor için yeni bir sayfa açıldığını belirterek, "Önemli bir teknik adam Samsunspor'un başına geldi. Bundan sonra el birliği ile bu takıma daha fazla sahip çıkalım. Yeni bir sayfa açtık. Önümüzde ki 10 maçlık periyodu en az hasarla geçersek, ikinci yarı daha farklı konuşabiliriz"dedi.

ÖNEMLİ BİR İSİM

Elde ettiği son maçtaki galibiyetle biraz olsun nefes alan ve tecrübeli teknik adam Osman Özköylü ile anlaşan Samsunspor'da çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Osman Özköylü'nün gelişi ile Samsunspor'da yeni bir sayfa açıldığını dile getiren Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Önemli bir teknik adam takımımızın başına geldi. Burada güzel işler yapacağına inanıyoruz. Kenan hoca ekibine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Görev aldıkları sürece hem kendisi hemde ekibi inanılmaz bir efor sarfettiler"dedi.

DESTEK OLMALIYIZ

Zor bir yolda olduklarını ve işlerinin hiç kolay olmadığını vurgulayan Zeren, " İşimiz çok zor, bundan sonra daha çok çalışıp önümüzde ki 10 maçlık ilk devre periyodunu az hasarsız atlatmamız lazım. Hep beraber bu takıma destek çıkmamız gerekiyor. Eğer herşey umduğumuz gibi giderse evde ki hesaplarımız çarşıya uyarsa ikinci devrede farklı şeyler konuşabiliriz. Osman hocamızda zorlu süreci biliyor, ve planlarını ona göre yapıyordur. Biz sadece destek olalım yeter"diye konuştu.

Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda imzalar an meselesi

1 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

2 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Akif Çağatay Kılıçın acı günü

3 Akif Çağatay Kılıç'ın acı günü!

Samsunda feci kaza Yaralılar var

4 Samsun'da feci kaza! Yaralılar var

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

5 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı

6 Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı!

Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede

7 Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede!

Samsunsporun son rakibi Giresun

8 Samsunspor'un son rakibi Giresun

Sahadan çekilen İranlıları Bakan Bak ikna etti

9 Sahadan çekilen İranlılar'ı Bakan Bak ikna etti

Samsunda inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

10 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti


SIRADAKİ HABER