HaberlerOrdu HaberleriFAGİAD'dan açıklama

FAGİAD'dan açıklama - Ordu Haberleri

Fatsa Genç İşadamları Derneği (FAGİAD) Başkan Mehmet Serkan Erdik, devletin sağladığı hibe ve faizsiz krediden yeni işletme açacak bütün girişimcileri de faydalandırmak istediklerini söyledi.

FAGİAD'dan açıklama

Başkan Mehmet Serkan Erdik yaptığı açıklamada, 'Fatsa'nın gelişimine katkı sağlayacak genç iş adamlarını kendi aralarında fikir alışverişi yaparak Fatsa'ya hak ettiği hizmetlerin gelmesi noktasında çalışmalarını sürdüreceğiz. Bu anlamda Fatsa'da istihdama yönelik yapılacak her adımda insanların bu amaca pozitif anlamda katkı sağlaması gerekiyor. Girişimcilik noktasında yeni iş düşüncesi olan insanlara KOSGEB'in düzenlemiş olduğu girişimcilik kursları ile hibelerden faydalandırmak istiyoruz. Bu kurslar sayesinde ticari hayata başlayacak olan işletmeler daha rahat faaliyetlerine başlayacaklar. Devletimizin sağlamış olduğu bu hibe ve faizsiz krediden yeni işletme açacak bütün girişimcilerimizi faydalandırmak istiyoruz. Kurslardan sonra iş hayatına başlayacak girişimcilere her anlamda destek olabilmek için bu tür kursları organize ediyoruz.' dedi.
Yeni üye Gökhan Yaşar ise yaptığı açıklamada, Fatsa'da yeni atılımlar yaparak FAGİAD bünyesine girmekten mutlu olduğunu dile getirdi.

SIRADAKİ HABER
}