Samsun Haber | MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Birlikte hareket etmeliyiz'

Samsun Haber | KOSGEB Müdür Vekili Nebahat Livaoğlu'nu ziyaret eden MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, 'Samsun için birlikte hareket etmeliyiz' dedi.

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Birlikte hareket etmeliyiz'

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve beraberindeki üyeler, KOSGEB Müdür Vekili Nebahat Livaoğlu’nu makamında ziyaret etti. KOSGEB’in hem Samsun için hem de üyeleri açısından çok önemli bir kurum olduğunu belirten Başkan Tan, MÜSİAD üyelerinin bulunduğu sektörler ve yaptığı işlerden de bahsetti.

5 MİLYON LİRA DESTEK

Ziyarete katılan üyelerin, kendilerini ve KOSGEB ile çalışmalarını anlatması üzerine Nebahat Livaoğlu, KOSGEB olarak ciddi destekler verdiklerini kaydetti. Livaoğlu, “Şehrimizin kalkınması adına yüzde 70’i hibe olan desteklerimizde, yatırımcıları en fazla nasıl yararlandırabiliriz, bunlar ile alakalı ciddi çalışmalar yapıyoruz. Yeni projelerimizden biri de, yurt dışından ithal edilen ürünleri Türkiye’de yerli ve milli imkanlarla üretecek olan KOBİ’lere, KOSGEB olarak 5 milyon liraya kadar destek vereceğiz. Bizler istiyoruz ki, bütün yatırımcılarımız desteklerden faydalansın. Bizler projelerin onaylanması konusunda mevzuat gereğince elimizden geleni yapmak için sizlerleyiz” şeklinde konuştu.

ŞEHRİMİZ POTANSİYELE SAHİP

Başkan Tan ise, “MÜSİAD olarak sizlerle birlikte çalışmaktan memnun oluruz. Bilgilendirmeleriniz konusunda üyelerimiz ile buluşabileceğiniz dernek binamızda seminerler düzenleyebiliriz. Samsun için birlikte hareket etmeliyiz, şehrimiz kalkınmalı. Çünkü bu şehir bu potansiyele sahip. Sizlerin bilgilendirme ve desteklerinizle bu üreticilerimiz daha hızlı bir ilerleme sağlayacak” ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

Kaldırım aday adayı

1 Kaldırım aday adayı

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

2 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

3 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

4 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Yaşam savaşını kaybetti

5 Yaşam savaşını kaybetti

Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

6 Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

7 Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

Cemal Safi'ye son görev

8 Cemal Safi'ye son görev

Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

9 Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

10 Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek


SIRADAKİ HABER