HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da beklenen oldu! Tahta açılmadı

Samsunspor'da beklenen oldu! Tahta açılmadı - Samsunspor Haberleri

Transferin son gününde beklenildiği gibi Samsunspor'un tahtası açılamadı ve takıma takviye yapılamadı. Vali Osman Kaymak'a söz veren bazı işadamlarının taahhütlerini yerine getirmediği ve tahtanın bundan dolayı açılamadığı öğrenildi

Samsunspor'da beklenen oldu! Tahta açılmadı

SÖZLER TUTULMADI

Samsunspor'da günlerdir transfer tahtasının açılıp takıma takviye yapılması için çalışmalar vardı. Bu çalışmayla birlikte diğer yandan daSamsunspor Sportif DirektörüCoşkun Zeren ve Teknik DirektörEngin İpekoğlu transfer için çalışmalar yürütüyordu. Ancak Samsunspor'da kaynak üretilemediği için transfer tahtası açılamadı. Samsun Valisi Osman Kaymak, kendisine bazı işadamlarının verdiği sözler nedeniyle geçtiğimiz günlerde tahtanın açılacağını belirtse de, adı geçen iş adamları gerekli yardımları yapmayınca kaynak da üretilemedi.

VALİ KAYMAK ÜZGÜN

Bundan dolayı ValiOsman Kaymak'ın da oldukça üzgün olduğu belirtilirken, artıkSamsunspor yoluna mevcut takımla devam edecek. Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Zaten daha önce de belirtmiştim, dünyanın sonu değil. Bundan sonra şehir olarak elimizdeki mevcut oyuncuların sorunlarını zamanında çözüp ona göre hareket etmeliyiz. Biz açılma ihtimaline göre çalışma yapmıştık. Takımımıza güveniyorum. Bu takım bizleri mahcup etmeyecektir. Artık tüm yaşananları bir kenara bırakarak mevcut takımımıza destek olmak zamanı" dedi.

SIRADAKİ HABER
}