HaberlerSAMSUN OLİMPİYAT ŞEHRİ

SAMSUN OLİMPİYAT ŞEHRİ

İşitme Engelliler Voleybol Milli Takımı ikinci kez Gençler Avrupa Şampiyonası'na hazırlanmak için Samsun'a geldi. Milli Takım Antrenörü Osman Çarkçı, Samsun'un tam bir olimpiyat şehri olduğunu belirterek, ikinci kampa gelmelerinde etkisinin olduğuna dikkat çekti.

SAMSUN OLİMPİYAT ŞEHRİ

SAĞLIK KONTROLÜ

Türkiye U-21 İşitme Engelliler Erkekler Voleybol Milli Takım'ı ikinci kez Avrupa Gençler Şampiyonası'na hazırlanmak için Samsun'a geldi. Samsun'da 18 gün sürecek kamp öncesi Ay- Yıldızlılarda, ilk eleme kampından sonra belirlenen 12 sporcu ve teknik ekip Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden sağlık kontrolünden geçti. 'Sporun devleri buluşuyor' yarışmasında yılın antrenörü ödülünü alan Milli Takım Antrenörü Osman Çarkçı, nezaretinde çalışmalarını sürdüren milli sporcular arasında Samsun'dan voleybolcu bulunmuyor. Milli takım kampında Karadeniz bölgesinde sadece Zonguldak’tan 2 sporcu yer alıyor.

TEŞEKKÜR ETTİ

Antrenör Çarkçı, "İşitme Engelliler Federasyonu olarak Samsun'u çok seviyoruz. Samsun'daki misafirperverlikten dolayı çok mutluyuz. Samsun tam bir olimpiyat şehri, herkes milli takım geldiğinde ney yapacağını çok iyi biliyor. Profesyonel bir çalışma yürütülüyor. Samsun olimpiyatlardan dolayı artık tecrübeli bunun da sorunsuz bir şekilde kamp yapmamızda etkisi büyük. Tesisleşme açısından da Samsun çok zengin ikinci kampa gelmemizdeki faktörler arasında bu da bulunuyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz ve ekibine bize gösterdikleri hassasiyetten dolayı ayrıca teşekkür ediyorum'' dedi.

Mustafa CİVELEK

SIRADAKİ HABER
}