HaberlerSamsun ayağa kalktı

Samsun ayağa kalktı

Şanlıurfaspor galibiyetini değerlendiren Coşkun Zeren, '2-0'dan skor 2-2'ye geldiğinde her takım moral olarak dibe vurur. Ayağa kalkamaz ve topa vuramazsınız. Ama takımımız buradan ayağa kalktı' dedi

Samsun ayağa kalktı

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, deplasmanda alınan 3-2'lik Şanlıurfsapor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

Samsunspor'a inancını hiçbir zaman kaybetmeyen camianın haftalar sonra yüzünü güldürdükleri için mutlu olduklarını ifade eden Zeren, "Çok zorlu bir süreçten geçerken alınan bu galibiyet kötü gidişe 'dur' demek anlamında önemli oldu. Şanlıurfaspor gibi devre arasında çok önemli transferler yapmış takım karşısında 2-0 öne geçtik. 2. yarının hemen başında skor 2-2'ye geliyor. İşte o an her takımın moral olarak artık dibe vurduğu andır. Eliniz, ayağınız ve beyniniz işlemez. Ayağa kalkamaz ve topa vuramazsınız. Ama takımımız buradan ayağa kalktı, mücadele etti ve oyunun hep içinde oldu. Sonuna kadar savaştı ve çok ama çok önemli bir galibiyeti elde etti. Bunun bile başlı başlına çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu sadece büyük takımların ve büyük oyuncuların başarabileceği geri dönüştür" dedi.

 

 

SIRADAKİ HABER
}