Büyük Anadolu'da şekerden kurtuldular

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi'ne Türkiye'nin her yerinden gelen hastalar, Genel Cerrahi, Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Muzaffer Al'a ameliyat olup, şeker hastalığından kurtulmanın mutluluğunu yaşıyor

Büyük Anadolu'da şekerden kurtuldular

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi'nden Opr. Dr. Muzaffer Al, hastalarına laparaskopik (kapalı) yöntemle metabolik cerrahi (tip 2 şeker hastalığı ameliyatı) uygulayarak hastalarını tedavi ediyor.

Bu yöntem ayrıca hastaların tansiyon, kolesterol ve yağ seviyelerinde de iyileşme sağlıyor. Son olarak Eskişehir ve Yalova’dan gelerek kapalı yöntemle ameliyat olan hastalar Muhsin Orhan ve Necmi Bedel, şeker hastalığından kurtulmanın sevincini yaşıyorlar.

ŞEKERİM DÜŞTÜ, ÇOK MUTLUYUM
25 yıldır şeker ve yüksek tansiyon hastası olan 58 yaşındaki Eskişehirli Necmi Bedel, "25 yıllık şeker hastalığım boyunca hiç ilaç kullanmadım. 10 yıldan sonra çeşitli ilaçlar kullandım. Son 2,5 yıl önce yüksek dozda insülin ve beraberinde şeker ilacı kullanmaya başladım. Sonra Muzaffer beyin bir konferansını izledim. Samsun'da yaşayan kızım ve damadım beni bilgilendirdiler. Ardından ilk tetkiklerin yapılmasını istedim. Samsun'a gelerek doktor beyle görüştüm ve ameliyat olmaya karar verdim. Bunun üzerine 11 Şubat’ta ameliyat oldum. Bugün ameliyatımın dördüncü günü ve hiçbir insülin ve şeker hapı kullanmadan şekerimin düştüğünü gördüm. Tansiyonumun da normal değerlerde olduğunu gördüm. Şu an çok mutluyum ve hocama çok çok teşekkür ederim" dedi.

YENİDEN DOĞMUŞ GİBİYİM
Yalova’dan ameliyat için Samsun’a gelen 64 yaşındaki 15 yıllık diyabet hastası Muhsin Orhan ise, "Bir arkadaşım sayesinde burada Muzaffer beyin böyle bir ameliyat gerçekleştirdiğini öğrendim ve buraya geldim. Yalova’da 800 kilometrelik yoldan şifa bulmak için geldim. Allah’ın izni ve Muzaffer beyin de ellerinden şifamızı bulacağımızı ümit ediyoruz. Buraya gelmeden önce şekerim 300’lerdeydi. Bu sabah itibariyle hiç insülin kullanmadan ölçülen şekerim 92’ye indi. Kendimi hafiflemiş hissediyorum. Yeniden doğmuş gibiyim. Muzaffer beyden Allah razı olsun. Kendisine çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Kuran kursu öğrencilerinin piknik keyfi kazayla sonlandı 15 yaralı

1 Kur'an kursu öğrencilerinin piknik keyfi kazayla sonlandı: 15 yaralı

Şüpheli 3 kişiden uyuşturucu çıktı

2 Şüpheli 3 kişiden uyuşturucu çıktı

Altın Elbiseli Adamın feci ölümü onları birleştirip sokaklara döktü

3 'Altın Elbiseli Adam'ın feci ölümü onları birleştirip sokaklara döktü

Köstebek avlamak isterken kendisi vurdu

4 Köstebek avlamak isterken kendisi vurdu

Diyarbakırda emniyete el bombalı silahlı saldırı

5 Diyarbakır'da emniyete el bombalı silahlı saldırı

Alaplıda Silahlı saldırı1 kişi ağır yaralı

6 Alaplı'da Silahlı saldırı:1 kişi ağır yaralı

İstanbul Şişlide göçük Apartman sakinleri tahliye edildi

7 İstanbul Şişli'de göçük: Apartman sakinleri tahliye edildi

Etilerde yangın, mahalle sakinlerini sokağa döktü

8 Etiler'de yangın, mahalle sakinlerini sokağa döktü

Niğdede av silahları satan kişi vuruldu 1 yaralı

9 Niğde'de av silahları satan kişi vuruldu; 1 yaralı

İzmirin Bayındır ilçesindeki yangın 12 saattir devam ediyor

10 İzmir'in Bayındır ilçesindeki yangın 12 saattir devam ediyor


SIRADAKİ HABER