HaberlerSamsun HaberleriYücel Uyar: 'Herkesi yenecek gücümüz var'

Yücel Uyar: 'Herkesi yenecek gücümüz var' - Samsun Haberleri

Yılport Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, 'Lige maç maç bakıyoruz ve şimdi ise çıkışta olan İnegöl'le karşılaşacağız. Mücadelemizi sahaya koyduğumuz zaman herkesi yenecek gücümüz var' dedi

Yücel Uyar: 'Herkesi yenecek gücümüz var'

ÇIKIŞI SÜRDÜRMELİYİZ

Yılport Samsunspor'da Teknik Menajer Yücel Uyar, Ankara Demirspor önünde iyi mücadele ettiklerini söyledi. Deneyimli futbol adamı, "Ligde rakiplerin sıralamadaki yerlerinden çok mücadeleleri sonucu belirliyor. Ankara Demirspor da son haftalarda çıkıştaydı. Ancak biz onlardan daha iyi bir mücadele ortaya koyarak kazanmayı bildik. Takımımızı kutlarım. Biz göreve geldikten sonra ilk defa 2'de 2 yaptık. Bu çıkışı sürdürmek istiyoruz" diye konuştu.

MAÇ MAÇ BAKIYORUZ

Yücel Uyar, "Biz lige maç maç bakıyoruz. Önümüzde birisi Gaziantepspor olduğu için saymazsak 11 karşılaşma var. İlki de İnegölspor. İnegölspor grubumuzun çıkışta takımlarından birisi. Son 6 maçlarını kazandılar. Samsun'a moralli gelecekler. Sadece İnegöl özelinde söylemiyorum; biz mücadelemizi sahaya yansıttığımız takdirde herkesi yenecek gücümüz var. Yeterki o gün sahada iyi mücadele edelim. İnegölspor'u da iyi mücadele edip yeneceğiz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}