HaberlerSamsun HaberleriTarım Fuarı'nda Bafra rüzgarı

Tarım Fuarı'nda Bafra rüzgarı - Samsun Haberleri

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen 5.Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarında Bafra rüzgarı esmeye devam ediyor

Tarım Fuarı'nda Bafra rüzgarı

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 5.Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarında Bafra rüzgarı esmeye devam ediyor. Bafra Kaymakamlığı, Bafra Belediye Başkanlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Ziraat Odası, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası ve Sebze Üreticileri Birliği'nin birlikte katıldığı fuarda standı en fazla ziyaret edilenlerin başında Bafra geliyor.

BAŞKAN KILIÇ, PİLAV DAĞITTI

Bafra’ya özgü ürünlerin sergilendiği Bafra standında açılış günü dağıtılan keşkeğin ardından bu kez de ziyaretçilere, Bafra pirinci ile yapılan enfes lezzete sahip pilav ikram edildi. Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın tarafından bizzat ikram edilen pilav ziyaretçilerden tam not aldı. Kılıç, tarım fuarı ile ilgili olarak gerçekleştirdiği açıklamada, "İlçemizde yetiştirilen ürünlerin sektörel bazda pazarını tesis etmek için böylesi fuarların önemine inanıyoruz. 5.si düzenlenen Tarım ve Hayvancılık teknolojileri fuarında bu bilinç ile yerimizi aldık. İlk günden bu güne kadar gerek sektör temsilcilerinin gerekse ziyaretçilerin gösterdiği yoğun ilgi bizleri fazlasıyla memnun etti" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}