HaberlerSamsun Haber: Samsun'da madde bağımlıları bezdirdi

Samsun Haber: Samsun'da madde bağımlıları bezdirdi

Samsun Haber: Samsun'un Canik İlçesi'nde metruk bir binanın sürekli madde bağımlısı kişiler tarafından kullanıldığını iddia eden Mustafa Tuncer, 'Sürekli tedirgin durumdayız ve can güvenliğimiz yok' dedi

Samsun Haber: Samsun'da madde bağımlıları bezdirdi

Samsun Haber: Samsun'un Canik İlçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi Batum Sokak üzerindeki bir metruk binada yangın çıktı. Olay yerine Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri sevk edidi. Madde bağımlıları tarafından çıkarıldığı tahmin edilen yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesine gerek kalmadan söndü. Mahalle esnafı ve çok sayıda vatandaş, madde bağımlılarından rahatsız olduklarını belirterek, soruna bir an önce çare bulunmasını istedi.

CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK

Sokak üzerinde bulunan metruk binanın madde bağımlılarının uğrak mekanı haline geldiğini ifade eden esnaf Mustafa Tuncer, "Harabe binaya sürekli madde bağımlıları gelerek olay çıkarıyor. Tedirgin durumdayız ve can güvenliğimiz yok. Kendimiz müdahale edemiyoruz çünkü zarar görmekten çekiniyoruz. Olaylardan sonra buraya intikal eden polisler bağımlıları bazen yakalıyor bazen yakalayamıyor. Artık bu işe bir çözüm bulunsun" dedi.

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}