HaberlerSamsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü; 'Sözümü tuttum'

Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü; 'Sözümü tuttum'

Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, kümede kaldıkları Bandırmaspor maçının ardından, 'İlk yarıyı 11 puanla tamamlayıp, bu ligde kalma başarısı göstermiş bir takım yok' dedi. Artık bu taraftarlar ile bu şehrin acıları son bulmalıdır. Ligde kalacağımız sözünü tutmanın gururunu da yaşıyorum'dedi

Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü; 'Sözümü tuttum'

Samsunspor: SAMSUNSPOR BUNU HAK ETMİYOR

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, kümede kaldıkları Bandırmaspor maçının ardından, “İlk yarıyı 11 puanla tamamlayıp, bu ligde kalma başarısı göstermiş bir takım yok” dedi. Artık bu taraftarlar ile bu şehrin acıları son bulmalıdır. Ligde kalacağımız sözünü tutmanın gururunu da yaşıyorum"dedi. Kümede kaldıkları maç sonrasında basın toplantısında konuşan Özköylü, çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Taraftarımız da bize büyük katkı sağladı. Kendi sahamız onların sayesinde bizim kalemiz oldu. Belki ligde kalabilecek sonuçları kendi sahamızda elde ettik. Artık bu taraftarlar ile bu şehrin acıları son bulmalıdır. Artık bu şehrin daha büyük başarılarla ve daha güzel günlerle sevinmeli. İnşallah bundan sonraki süreçte onun planlaması yapılacak. Çünkü Samsunspor, bu gerginlikleri ve bu stresi hak etmiyor"dedi.

OTURUP GÖRÜŞECEĞİZ

Bizden 3 belki 5 katı bütçeye kurulmuş takımlardan daha iyi başarı elde ettik"dedi. İlk yarıyı 11 puanla tamamlayıp, bu ligde kalma başarısı göstermiş bir takım yok. Bunu ilk defa biz başardık. Bu konuda çok mutlu ve gururluyum. Ligde kalacağımız sözünü tutmanın gururunu yaşıyorum. İnşallah gelecek yıl yeni stadyumumuzda yeni bir vizyona bürünmüş Samsunspor'la beraber çok daha güzel günlerin olmasını temenni ediyorum. Bu stresi bir kaç gün sonra üzerimizden atacağız. Ondan sonra oturacağız yönetim kurulumuzla zaten bir kongre dönemi var. Burada ne olacak ne bitecek ona göre planlamalar yapılacak, bizde ona göre düşüncelerimizi, hedeflerimizi ortaya koyacağız. Bu planlama doğrultusunda gelecek yıl ne yapabiliriz ona bakacağız” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}