HaberlerRockçılar yağmur, çamur dinlemedi

Rockçılar yağmur, çamur dinlemedi

Samsun'da rockçılar, Karadeniz'in ilk rock festivali olan Samsun Gençlik Festivali'ne girebilmek için saatlerce yağmur altında konser alanına girebilmeyi bekledi

Rockçılar yağmur, çamur dinlemedi

Türk Rock Müziği'nin önde gelen isimleri, 19-20-21 Mayıs tarihlerinde Samsun Gençlik Festivali’nde müzikseverlerle buluştu.

Festivalin son gününde müzikseverler, konserlerin yapılacağı otelin önünde 1 kilometreyi bulan uzun kuyruklar oluşturdu. Yağan yoğun yağmura aldırmayan müzikseverler, kendilerini şemsiye, poşet ve battaniye gibi cisimlerle korumaya çalıştı. Soğuktan tir tir titreyen müzikseverler, hayran oldukları sanatçılar için soğuğa ve yağmura katlanabileceklerini söylediler.

SATIŞ REKORU KIRDI

Festivalin olacağı otelin önünden tesadüfen geçen seyyar simitçi, tezgahını kuyruğun yanına kurdu. Günde 100 simit sattığını belirten simitçi, festival sayesinde 6 saatte 800 simit sattığını söyledi. Gençlere teşekkür eden simitçi, 1 aylık kazancını, 1 gün bitmeden kazandığını ifade etti.

Festivalin son gününde Teoman, Şebnem Ferah, Manga, Cem Adrian, Adamlar, Jehan Barbur ve Kaan Uzuner gibi sanatçılar sahne aldı.

SIRADAKİ HABER
}